Hodinky jsou nepostradatelným doplňkem drtivé většiny z nás. Aby ne, jedná se o geniální kombinaci stylového módního doplňku s praktickou funkcí. Ačkoliv v dnešní době všichni nosíme neustále po ruce mobilní telefon s přesným časem, hodinkám ani náhodou neodzvonilo. Hodinky se stále těší nebývalé oblibě a v dnešním článku si proto probereme ukázky zajímavých modelů, které jsou aktuálně v roce 2019 k zakoupení na českém trhu.

Hodinky jako praktický módní doplněk

Ženy vnímají hodinky častěji jako šperk, který velmi často volí dle příležitosti a outfitu. Vnímání mužů je v tomto směru trochu jiné. Pro muže je na prvním místě pochopitelně praktická stránka hodinek. Proto si také muži v posledních letech tolik zamilovali trendy smart hodinky, které lze propojit s chytrým telefonem a sledovat tak své tělesné funkce, sportovní výkon, ale i komunikovat se svým smart telefonem.

hodinky-nepostradatelny-doplnek-ktere-trendy-vladnou-roku-2019-24
hodinky-nepostradatelny-doplnek-ktere-trendy-vladnou-roku-2019-22

V aktuálních trendech se předhánějí celokovové modely s klasičtějšími kousky s koženým páskem. Oba základní typy mají své zastánce a nelze říct, kteří zástupci jsou více v kurzu. Záleží tak čistě na vašich preferencích – zda preferujete elegantnější styl v podobě kožených pásků s klasickým ručkovým ciferníkem nebo jste-li spíše fanoušek kovu & digitálu.

Kterým značkám věnovat pozornost?

Při výběru hodinek neuděláte chybu, vsadíte-li na osvědčené značky. Aktuální nabídce Calvin Klein dominují spíše minimalistické ciferníky velmi často s absencí číslic, což v kombinaci s kvalitními materiály působí velmi elegantně a luxusně. Kvalita je pak zabezpečena konstrukcí z nerezové oceli a sklíčkem tvořeným minerálním sklem.

hodinky-nepostradatelny-doplnek-ktere-trendy-vladnou-roku-2019-38
hodinky-nepostradatelny-doplnek-ktere-trendy-vladnou-roku-2019-37
hodinky-nepostradatelny-doplnek-ktere-trendy-vladnou-roku-2019-34

Které barvy zvolit? Calvin Klein hodinky vypadají skvěle v klasické zlaté, stříbrné , ale také černé, černo stříbrné nebo oblíbené rose gold.

Hodinky od značky Michael Kors zaujmou každého, kdo se nebojí výraznějších detailů, které dokládají propracovanost celého designu. Oproti nabídce Calvin Klein jsou designově Michael Kors hodinky zaměřeny více do živějších odstínů a působí tak odvážněji.

hodinky-nepostradatelny-doplnek-ktere-trendy-vladnou-roku-2019-29
hodinky-nepostradatelny-doplnek-ktere-trendy-vladnou-roku-2019-25
hodinky-nepostradatelny-doplnek-ktere-trendy-vladnou-roku-2019-28

Jistotou je i v případě značky Michael Kors precizní zpracování, které se opírá o konstrukci z nerezové oceli. V případ značky Michael Kors stojí za zmínku i množství smart hodinek, které nabízejí nejmodernější technické funkcionality a zároveň i design, jež rozhodně nepůsobí jako technologická hračka hodná akorát tak pro geeky. Posuďte sami.

Proč nakupovat na Brandfield?

Brandfield je ověřená nizozemská značka, která se již od svého vzniku v roce 2007 soustředí na prodej šperků, hodinek, slunečních brýlí, tašek a peněženek a to vše a mnohem více od světových značek, jako jsou Michael Kors, Budha, Ted Baker a dalších. Brandfield je etablovaným módním specialistou.

Foto: Brandfield.

Načítání...

Diskuze