Hodinky jako ozdoba ženského zápěstí

Už dávno se na hodinky nepohlíží jako na praktický ukazatel času. Stále více z nás je totiž vnímá jako příjemný a vkusný doplněk, který dokáže oživit každý náš outfit. Někdo se spokojí s jedním modelem, jiné z nás chtějí mít na výběr. Jak dámské hodinky vybrat, aby se staly ozdobou vašeho zápěstí?

Jak vybrat ty pravé hodinky?

Hodinky samozřejmě i nadále plní svou roli a informují nás o tom, kolik je zrovna hodin. Kdykoli stačí lehce pootočit zápěstím a rázem víte, jestli náhodou nejdete pozdě na důležitou schůzku. I přesto, že si nadále uchovávají označení „praktický doplněk“ jsou současné hodinky i doplňkem estetickým. Jak dámské hodinky vybrat? A podle čeho se rozhodovat?

Pro sportovkyně

Obrovským hitem poslední doby jsou chytré hodinky. Na první pohled se možná tváří obyčejně, ale nabízí spoustu šikovných funkcí, které mohou přijít vhod. Jsou vhodné především pro sportovně založené ženy, které chtějí vědět, kolik spálily kalorií, hlídají si tep při sportování a podobně. To ale neznamená, že by se tyhle a další údaje, které chytré hodinky sledují, nehodily i nám, obyčejným smrtelnicím, které sice v pět ráno v keckách nevybíhají do ulic, ale občas se jim hodí vědět, kolik kalorií spálily třeba při úklidu.

Pro romantické duše

Jste každým coulem romantička jako blázen? Milujete přeslazené americké dojáky, chcete být hýčkána, rozmazlována a zahrnována láskou? V tom případě přesně vím, jaké hodinky udělají radost právě vám! Hodinky s něžným ciferníkem a řemínkem v jemné, třeba i pastelové barvě. To je přesně to, co vaše zápěstí nutně potřebuje. Nemám pravdu?

Pro praktické ženy

Patříte k ženám, které si nepotrpí na drobnostech a přeplácanostech? Raději dáte přednost jednoduchosti a praktičnosti? Fajn! Co byste řekli třeba na tyhle hodinky, které jsou jednoduché, ale zároveň elegantní a vkusné. Navíc se hodí úplně ke všemu, takže je můžete nosit kamkoli a postačí vám třeba jen jedny. Praktická duše jich stejně víc nepotřebuje.

Pro nadšenkyně do originality

Nebojíte se vybočit z davu? Udělat krok vpřed? Být vidět mezi ostatními? Něčím se odlišit? A proč se neodlišit zrovna hodinkami? Stačí, když vaše zápěstí bude zdobit jinak tvarovaný ciferník a rázem se bude pozornost točit okolo vašich hodinek.

Foto: ASOS, H&M, Pixabay.com.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.