Hledáte inspiraci, jak ladit outfity? Britská královna je v tomto přebornice

Vládnout celému Spojenému království dá občas pořádně zabrat. Vnoučata nebyla vždy tak slušná a ukázněná, jako v posledních letech (že, Harry?). Do toho neustálé oficiality, formality, setkání, k tomu je na vás neustále upřena pozornost médií, pak také to nevyzpytatelné anglické počasí … No děs běs. Není to věru jednoduchá funkce.

A protože je královna Alžběta II. také jenom žena, která se dozajista ráda parádí, rozhodli jsme se dnešní článek pojmout jako takovou ódu na odívání královny Alžběty II.

Tato sympatická penzistka a rodačka z Londýna je ve svých dvaadevadesáti letech nejlépe oblékanou seniorkou, kterou jsem kdy měl tu čest okomentovat pro FashionMagazin.cz. Všimněte si vždy perfektně sladěných barev se všemi doplňky. Nevídané. Neexistuje žádná fotografie, na které by Alžběta II. nebyla perfektně sladěný od hlavy až k patě.

Ve světové politice existuje ještě několik žen, které vzbuzují pozornost i z hlediska módy. Namátkou třeba německá kancléřka Angela Merkel. U ní jsou velmi často k vidění barevné kostýmy, které v politické šedi jednoznačně vynikají. Narozdíl však od britské královny byla Angela Merkel několikrát „přistižena“ v opakujících se outfitech či v outfitech s nevhodně výrazným dekoltem, což je vzhledem k její pozici vyložené faux pas. Britská královna je v otázce módy vždy striktně perfektní. Posuďte sami.

Foto: Gettyimages.


Avatar

Karel Balek

Nadšený fotograf, věčný optimista a snílek. Rád poznávám cizí kultury, miluji dobré espresso a v neposlední řadě se zajímám o módu a oblékání ... Asi proto píši pro FashionMagazin.cz.