Ačkoliv to není první spolupráce značky Apple s luxusní módní značkou Hermés, každá nová kolekce řemínků na ke slavným hodinkám Apple Watch je originální a jedinečná a zaslouží si naši pozornost. Nyní se spolupráce těchto dvou úspěšných značek opět obnovila a vyústila v novou kolekci. 

Elegance střídá sportovní verzi

Apple Watch asi nikdy nebudou konkurovat slavným hodinářským značkám, jejichž modely stojí stovky tisíc korun. Tradiční hodinky od těch nejslavnějších značek pak zákonitě mají své místo ve vysoké společnosti. Apple se kolaborací s luxusní značkou Hermés snaží alespoň trochu rozvířit i tyto vody. Proč tedy nemít stylového pomocníka, který zapadá do společenského outfitu do práce, či na jiné společenské události a zároveň poskytuje funkce chytrých hodinek? Přesně tato myšlenka vedla ke spolupráci Apple a Hermés.

Hermés sází na jednoduchost

Francouzská módní značka byla založená už v roce 1837 Theirrym Hermem. Značka je známá především  elegantním oblečením a módními doplňky, které jsou už na první pohled luxusní záležitostí. Proto nás nepřekvapuje spolupráce Apple právě s Hermés, který by se dal nazvat světovou špičkou mezi zástupci elegantní módy.

Spolupráce dala vzniknout originálním hodinkám s unikátními ciferníky s koženými pásky, které jsou dokonale zpracované ve třech barevných kombinacích. Nová kolekce k těmto variantám přidala ještě nová provedení. Jednoduchý kožený pásek je nádherný, co si ale získalo naši pozornost, jsou nové Apple Watch v provedení s dvojitým páskem v netradičních barvách Ambre/Capucine/Rose Azalée. Cena za tyto krásky se pohybuje od 70 000 Kč.

Foto: facebook.com/hermes, facebook.com/applewatchcommunity.

Načítání...

Diskuze