Heidi Klum je jednou z největších stálic modelingového nebe. Stále krásná a doposud aktivní modelka původem z Německa je dnes celosvětově známou celebritou. Možná i díky talentové soutěži Britain’s Got Talent ji znají i mnozí fanoušci, kteří by ji jinak v modelingu nikdy nepotkali. Nedávno ale musela řešit opravdu nepříjemné potíže kvůli styku s vlastními dětmi.

Bývalý manžel nepovolil dětem odcestovat k matce

Heidi Klum měla opravdu dlouhý vztah s černošským zpěvákem Sealem, vlastním jménem Henry Samuel. Během manželství se zpěvákem porodila celkem čtyři potomky, kteří jsou nyní ve střídavé péči obou rodičů.

Jak zveřejnil server FoxNews.com, před nedávnem Heidi požádala Seala, se kterým má stále vypjaté vztahy, aby dětem svolil vycestovat s Heidi do Německa, kam musela pracovně odjet kvůli natáčení televizní show Next Top Model. To ale Seal nakonec odmítl. Učinil tak, jak sám uvádí, kvůli obavě, že se Heidi pokusí děti nadobro usadit v Německu a přerušit tak jejich styk s otcem.

Problém musel nakonec vyřešit až soudní spor

Jak dále zveřejnil server FoxNews.com, zoufalá Heidi se tak rozhodla obrátit rovnou k soudu. Tam dokonce přiložila k žalobě i vyjádření nejstarší dcery a obavu, že Seal s dětmi tráví příliš málo času a zanedbává je. To zpěvák osobně vyvrátil jako lež.

Seal naopak předložil komunikaci mezi ním a Heidi, kde se modelka svěřuje ohledně strachu z pandemie koronaviru v USA a záměru se s dětmi nadobro usadit v Německu.

Soud nakonec dal za pravdu topmodelce a všechny čtyři děti tak mohou vycestovat s Heidi do Německa a pobývat s ní zde po dobu pracovního pobytu. V důležitém dodatku ale bylo stanoveno i to, že do budoucna nesmí modelka bránit v kontaktu mezi dětmi a Henry Samuelem.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments