Harry Styles je holohlavý. Fanoušci oplakávají zpěvákovy ikonické kudrny

Harry Styles opět zasáhl své fanoušky, tentokrát však ne dalším hitem, ale radikální změněnou svého účesu. Zpěvák se nedávno ukázal s nově oholenou hlavu na koncertě legendární kapely U2 v Las Vegas. Tato změna vyvolala doslova lavinu reakcí.

Fotografie získané serverem TMZ odhalují, že Styles poprvé předvedl svou novou image na koncertě U2, kde si užíval hudbu spolu se svou přítelkyní Taylor Russell a skupinou přátel.

Všichni si mohli všimnout, že Harry a Taylor, kteří jsou spolu od června, působili jako zamilovaný pár. Fotili se a celý večer si vychutnávali atmosféru koncertu. Nicméně, i přesto, že pár vyzařovali štěstí, mnozí fanoušci byli zdrceni touto drastickou změnou.

Harry Styles, který v minulosti většinou nosil delší, kudrnaté vlasy a v poslední době i knírek, je známý svou schopností odvážně měnit svůj vzhled a inspirovat módní trendy.

Harry Styles bez vlasů není co býval?

Zpěvákova předešlá změna účesu v roce 2020 vyvolala diskuse. A zdá se, že i tentokrát jsou reakce fanoušků rozdílné a poněkud dramatické.

Na sociálních sítích se objevily reakce od rozčarování až po nadšení. Někteří fanoušci vyjádřili zklamání nad tím, že jejich oblíbený zpěvák přišel o své charakteristické vlasy, zatímco jiní ocenili odvahu a styl, který nový střih přináší.

Otázkou zůstává, co vedlo Harryho k tomuto nečekanému rozhodnutí. Zejména v době, kdy se filmový průmysl chystá znovu zahájit natáčení po skončení dlouhodobé stávky herců. Zpěvák se v minulosti oholil kvůli filmové roli, ale tentokrát motivace zůstává nejasná.

Ať už máte na nový vzhled Harryho Stylese jakýkoliv názor, jedno je jisté. Tento talentovaný umělec nás neustále překvapuje svou odvahou a schopností vybočovat z davu. Budeme sledovat, co nám ještě přinese, a zda jeho krátký střih nakopne nový trend ve světě mužských účesů.

Zdroje: Page Six, TMZ, X (Twitter).


Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!