Victoria Beckham je žena mnoha talentů. Kariéru v hudební dívčí kapele má sice již dávnou za sebou, ale hvězda její slávy ještě nevyhasla. Momentálně je velice úspěšnou obchodnicí a módní návrhářkou. Na své módní kolekce, které jdou na dračku, je právem pyšná. Ještě pyšnější je však na své děti. Její jediná dcera Harper je její věrnou kopií a jednou z nejstylovějších holčiček showbyznysu.

Malá módní ikona

Ne nadarmo se říká, že jablko nepadá daleko od stromu. Harper je obklopena módou již od malička, kdy jí maminka Victoria začala oblékat do stylových oblečků. Zdá se, že si na to rychle zvykla a očividně si užívá to, že se může na společenských akcích blýsknout.

Upřímně, některé outfity jí mohou závidět i dospělé ženy. Raději ale nechceme vědět, na kolik peněz šatník malé Harper vyšel. Jelikož je Victoria designérka, jistě chce pro svou dceru jen to nejlepší.

View this post on Instagram

#HarperSeven #AnnaWintour #VBSS20 x VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

View this post on Instagram

We ❤️ Miami x Kisses x 🇺🇸

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Když se koná přehlídka k nové kolekci Victorie Beckham, Harper a její sourozenci jsou vždy u toho. Samozřejmě v tom nejlepším oblečení. Zatím poslední kolekce byla představena před několika dny a Harper zazářila v nádherných květovaných šatech. Nemůžeme s určitostí říci, jestli si oblečení vybírá sama, nebo má hlavní slovo Victoria. Každopádně zdá se, že nám tu roste budoucí světová designérka. Rozhodně k tomu má všechny potřebné předpoklady.

Foto: Instagram.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze