Americký svátek Halloween je za dveřmi. Jak už to tak bývá, americké trendy a zvyky se dostávají i k nám do republiky a každým rokem přibývá Halloween party. Chystáte se na takovou party i vy? Máte už svůj kostým? Nechte se inspirovat.

Co to vůbec je Halloween?

Asi by bylo trochu divné, kdybyste se dostavila na halloweenskou party a nevěděla přesně, co to ten Halloween vlastně je, že? Tento anglosaský svátek se v mnoha zemích slaví 31. října. Je to taková obdoba našich českých “Dušiček”, které jsou 2. listopadu.

V tento svátek se děti oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s koledou. Dospělí naopak mají jedinečnou příležitost k tomu, obléknout se jak se jim zlíbí, aniž by je kdokoliv odsuzoval. Přestože tento svátek vznikl v Irsku, v současnosti se slaví především v USA, Velké Británii, Kanadě a Austrálii.

Párové kostýmy

picmonkey-collage3

Chystáte se na halloweenskou party s přítelem? Chcete všem ukázat, že k sobě patříte? Potom vsaďte na párové kostýmy, kterým dáte vtipným způsobem všem jasně najevo, že jste partneři. Párový kostým můžete vytvořit také se svou kamarádkou, nebo dát dohromady více kamarádek a udělat skupinový kostým.

Hlavním úkolem pro vás je, aby byly vaše kostýmy originální. Nechcete přeci, aby vaše partička narazila na jinou partičku ve stejných kostýmech. Nechte se například inspirovat ikonickou The Addams Family, nebo starými horory, o kterých víte, že je všichni znají a přesto by nikoho nenapadlo se takto obléknout.

Sexy kostýmy

Halloween se blíží, máte už svůj kostým? 3

U tohoto svátku bývá zvykem, že se ženy mohou obléknout jakkoliv, aniž by je ostatní ženy a muži odsuzovali, že jsou oblečené jako dívky lehkých mravů. Využijte toho a buďte za hvězdu večera. Oblečte se za sexy sestřičku nebo policistku. Pokud máte ráda komiksy a filmy o superhrdinech, můžete se jimi nechat inspirovat.

Foto: Pinterest.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze