Pěkná halenka bude slušet i baculkám. Do kanceláře nebo na rande je to ideální volba

I boubelky se mohou oblékat slušivě. I když možná máte kila navíc, pokud je umíte nosit, není co řešit. Se slušivou halenkou pak můžete hrdě vyrazit nejen do práce, ale klidně i na rande.

Baculky a halenky? No jasně! Kde je psáno, že ženy mající kypřejší tvary nemohou oblékat pěkné halenky a s jejich pomocí vytvářet zajímavé outfity?

Máte-li buclatější tvary, naučte se správně vybírat oblečení

Příroda na vás rozhodně nešetřila? Netřeba se stydět. Pokud by všechny ženy měly dokonalé míry, byly bychom pak jedna jako druhá a to by byla panečku pěkná nuda.

Máte-li kypřejší tvary a chcete je správně unosit, musíte se naučit vybírat pro sebe vhodné oblečení. Ani halenky pro vás nejsou tabu, když si pohlídáte pár základních pravidel:

  • černá není nudná, ba naopak zeštíhluje a to je super
  • výrazné vzory zbytečně přitahují pozornost a rozšiřují
  • upnuté střihy jsou pasé, raději volte něco volnějšího
  • ideální jsou lehké a vzdušné materiály

Výrazné vzory jsou pasé, ale nemusí to být nuda

Ačkoli byste se ve svém vlastním zájmu měla vyhýbat výrazným vzorům nebo velkoplošným potiskům, halenky pro boubelky rozhodně nemusí být … jak to říci … nudné, nezajímavé, prostě nic moc. Třeba tenhle kousek s jemným perforovaným vzorem vypadá moc dobře, je elegantní, něžný a bude vám slušet.

Nebojte se áčkového střihu

Áčkový střih obecně ženám s kily navíc sluší a je tedy škoda, abyste se ho bály. I halenky mající áčkový střih budou vaší postavě lichotit, od pasu dolů se rozšiřují a krásně tak maskují širší boky.

Přitáhněte pozornost na zajímavý prvek

Odlákejte pozornost okolí od kypřejších proporcí a naopak ji přitáhněte směrem k nějakému zajímavému prvku – tím mohou být třeba svůdně krajkované rukávy, jako v případě této halenky. Nikdo nebude řešit, že pod ní schováváte baculaté bříško, všechny zaujme elegantní vzhled.