Máte plnější tvary a nějaké to kilo navíc? Nechcete na sebe příliš upozorňovat a často se schováváte za neforemným oblečením? Sáhnete raději po nudné barvě, nežli abyste se oblékly do výrazného odstínu? V to případě je dnešní článek určený právě vám!

Jen málokterá žena je spokojená se svojí postavou, ve skutečnosti se to má tak, že bychom na sobě každá něco našla. Boubelky s plnějšími tvary to mají ještě o něco složitější, protože samy sebe mnohdy vidí až příliš kriticky. A kolikrát zbytečně, protože i baculky se mohou oblékat šik a trendy.

Pěkná halenka vám dodá sebevědomí

Mít v šatníku minimálně jednu pěknou halenku, ve které se sama sobě líbíte a ve které se cítíte dobře, to je zkrátka nutnost, ať už máte míry modelky, nebo vám rafička na váze ukazuje trojciferné číslo. Pojďte si společně s námi vybrat mezi slušivými halenkami pro baculky!

Foto: Unsplash.com

Neostýchejte se odhalit ramena

I když možná nemáte postavičku jako ženy z titulních stran módních časopisů, i vy můžete být sexy a patřičně na to upozornit. Co třeba s pomocí jemně svůdné halenky se spadlými rameny? Není to žádný nevkus a vy budete vypadat skvěle!

Volnější střih zamaskuje nedokonalosti

Rozhodně vás nechceme nabádat k tomu, abyste volily neforemný střih, do kterého doslova zapadnete. Pokud ale víte, že se budete cítit pohodlněji v halence košilového střihu, který ledasco schová, pak pro vás jeden přitažlivý tip máme.

Foto: Tchibo

Výrazný vzor odpoutá pozornost

Slyšely jste, že by se baculky měly širokým obloukem vyhýbat výrazným vzorům, protože v něm ještě více upozorní na svá nadbytečná kila? Pokud ano, rychle na tuhle myšlenku zapomeňte a místo toho sáhněte po krásné halence s puntíky.

Květinový motiv sluší i kypřejším tvarům

Květinový vzor je trendy už několikátou sezonu za sebou a určitě mu nemusíte říkat sbohem ani teď na podzim. Ba naopak si díky krásné květované halence připomenete prosluněné léto, které jste si určitě skvěle užila. A že máte kypřejší tvary? No a co!

Diskuze

11 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

šedá košilová halena s romantickými květy je skvělá, ale pro baculky naprosto nevhodná,
velké květy přidávají na objemu!!

Hm, tak tohle má být jako pěkné a slušivé???

Strašně nevkusné !

To je snad výběr z toho co nesluší, halena zapnutá až ke krku, obrovské květy, u bílé střih který rozšiřuje….

Z příspěvků Nikol Kolomazníkové jsem celá divá. Měla by si najít práci, kterou umí. Žurnalistika to opravdu není.

Autorka článku zřejmě postrádá vkus.

Ale konečně se shodují fotky žen s nadpisem v článku. Pokaždé, když otevřu článek Nikol Kolomazníkové, který mě, jako baculku má inspirovat, na mě juknou ženské pomalu kost a kůže.

pro takové ženy se nemůžou dělat střihy ke krku , musí být nějaký výstřih do V ap., a vždy musí být perfektně ušitá se zášivkami na prsa , pas — , padnoucí rukávy atd …, ne stan , který nemá žádný tvar.

Modelky vypadají jako koule obalené v

Modelky vypadají jako koule obalené v tapetě…? Pro baculky je ideální vrstvení: hezké kalhoty/džíny cigaretového střihu či elegantní dobře střižená sukně v délce pod kolena a delší halenka a na ni sáčko či kardigan či volnější svetřík..?

Nezlobte se na mě, ale vždyť všechny vypadají jako bedna kytu. Navíc není “boubelka” jako “boubelka”, každá má jinak rozložený tuk a jiné proporce těla a pro všechny tak ani neplatí ta univerzální rada výstřihu do véčka. Podle typu postavy je třeba si najít vhodný střih, který podtrhne a zdůrazní přednosti a křivky, které jsou žádoucí, a naopak zahalí ty zbylé. Ale to se u fotek v článku nestalo ani jednou. Taky je třeba, aby oblečení dobře sedělo, tedy si ho třeba i poupravit, přidat záševky, pracovat se zkrácenou i prodlouženou délkou. Univerzální hábit nesluší téměř nikomu.