I ženy s kily navíc mohou být elegantní. Stačí si vybrat vhodnou halenku

Máte plnější tvary a nějaké to kilo navíc? Nechcete na sebe příliš upozorňovat a často se schováváte za neforemným oblečením? Sáhnete raději po nudné barvě, nežli abyste se oblékly do výrazného odstínu? V to případě je dnešní článek určený právě vám!

Jen málokterá žena je spokojená se svojí postavou, ve skutečnosti se to má tak, že bychom na sobě každá něco našla. Boubelky s plnějšími tvary to mají ještě o něco složitější, protože samy sebe mnohdy vidí až příliš kriticky. A kolikrát zbytečně, protože i baculky se mohou oblékat šik a trendy.

Pěkná halenka vám dodá sebevědomí

Mít v šatníku minimálně jednu pěknou halenku, ve které se sama sobě líbíte a ve které se cítíte dobře, to je zkrátka nutnost, ať už máte míry modelky, nebo vám rafička na váze ukazuje trojciferné číslo. Pojďte si společně s námi vybrat mezi slušivými halenkami pro baculky!

Foto: Unsplash.com

Neostýchejte se odhalit ramena

I když možná nemáte postavičku jako ženy z titulních stran módních časopisů, i vy můžete být sexy a patřičně na to upozornit. Co třeba s pomocí jemně svůdné halenky se spadlými rameny? Není to žádný nevkus a vy budete vypadat skvěle!

Volnější střih zamaskuje nedokonalosti

Rozhodně vás nechceme nabádat k tomu, abyste volily neforemný střih, do kterého doslova zapadnete. Pokud ale víte, že se budete cítit pohodlněji v halence košilového střihu, který ledasco schová, pak pro vás jeden přitažlivý tip máme.

Foto: Tchibo

Výrazný vzor odpoutá pozornost

Slyšely jste, že by se baculky měly širokým obloukem vyhýbat výrazným vzorům, protože v něm ještě více upozorní na svá nadbytečná kila? Pokud ano, rychle na tuhle myšlenku zapomeňte a místo toho sáhněte po krásné halence s puntíky.

Květinový motiv sluší i kypřejším tvarům

Květinový vzor je trendy už několikátou sezonu za sebou a určitě mu nemusíte říkat sbohem ani teď na podzim. Ba naopak si díky krásné květované halence připomenete prosluněné léto, které jste si určitě skvěle užila. A že máte kypřejší tvary? No a co!


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.