Byla by škoda vaši krásnou hřívu nedat na obdiv ostatním. Využijte toho, že je máte krásně dlouhé a udělejte si účes, který si zamilujete vy i vaše okolí. Nejen, že se vám vaše barva a střih vlasů tolik neokouká, skvěle to také doplní váš outfit, ke kterému bude váš účes pomyslnou třešničkou na dortu.

Přinášíme vám několik jednoduchých a inspirativních účesů, které budete chtít nosit pořád.

Zapletený culík

Nemůžete se rozhodnout, jestli si dnes uděláte culík, drdol nebo cop? A co vše spojit dohromady? Zapletený culík máte hotový hned a zvládne ho každá žena, přesto, že působí vytvořený od profesionálního kadeřníka. A právě v tom je kouzlo tohoto účesu.

Jednoduše si udělejte culík v jaké výši budete chtít. Culík nechte volnější, protože hned poté vlasy rozdělíte na půlku a sepnutý culík prostrčíte. tím vám vznikne dokonale zamotaný drdo-copo-culík.

Můžete vlasy ponechat jen tak, nebo culík prostrčit znovu a zamotat tak, že vám z toho vznikne krásný drdol. Tip: Tento účes je velmi elegantní, aby působil více přirozeně, nechte pár vlasů na volno, popř. je natočte.

picmonkey-collage1Roztomilé i rebelské copánky

Copánky jsou zažité jako účes pro roztomilá děvčátka do školy, na školní focení apod. Dávno tomu už tak ale není. Tento účes zůstane trendy snad napořád, existuje totiž nespočet způsobů pletení copánků.

Do práce na důležitou schůzku, nebo také na první rande je vhodný francouzský cop. V posledních letech je také stále více oblíbený tzv. rybí cop, který se skládá ze čtyř pramenů oproti normálnímu copu. V tomto účesu budete vypadat jako bohyně a pro ostatní také takovou zůstanete, protože při pohledu na váš rybí cop budou všichni nevěřícně koukat, jak je možné něco takového uplést.

Vyzkoušejte tento trik a upoutejte své okolí.

Hair inspiration: jednoduché účesy, které si zamilujete 1

Romantické drdoly

Výhodou tohoto druhu účesu je, že nemusíte mít zrovna čerstvě umyté vlasy. Naopak, aby vám vlasy pevně držely na svém místě i bez použití laku na vlasy je lepší, když nejsou alespoň jeden den myté.

Jako pomůcku pro rychlý drdol do práce použijte molitanovou výplň na drdoly, kolem které vlasy dokonal omotáte a nebude nic vidět. Aby váš účes vypadal romanticky a něžně, vytáhněte pár pramínků, které ponecháte jen tak volně.

Hair inspiration: jednoduché účesy, které si zamilujete 2

Účes hotový během pár minut, přesto vydrží celý den, ať už děláte cokoliv. Takové účesy jednoduše milujeme, co vy?

Foto: Pinterest.

 

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments