Modelka Hailey Bieber je dcerou známého herce a manželkou populárního zpěváka. Přesto zůstává skromná a pokorná

Jaké je to být manželkou slavného zpěváka, po kterém šílí náctileté dívky po celém světě? Modelka Hailey Bieber by o tom mohla vyprávět. Také by mohla vyprávět o tom, jaké byly krušné začátky jejího vztahu se zpěvákem Justinem Biebrem. I když vše nakonec dobře dopadlo, stojí za to se ohlédnout za životem této modelky.

Hailey Rhode Bieber (dříve Baldwin) se narodila 22. 11. 1996 v Tusconu v americkém státě Arizona. Jejími rodiči jsou herec Stephen Baldwin a grafická designérka Kennya Deodato Baldwin. Po své matce zdědila brazilské, italské a portugalské kořeny. Po otci se může pyšnit britským, francouzským, irským, skotským a německým původem.

Dětství

Narozdíl od ostatních dětí Hailey pravidelně nenavštěvovala základní školu. Školní docházku si vyzkoušela pouze dočasně a později už byla vzdělávána pouze doma. Ve volném čase se věnovala baletu v divadle American Ballet Theatre v New Yorku. Bohužel její taneční kariéru ukončilo zranění, které jí nedovolilo v baletu pokračovat.

Hailey o svém dětství ráda mluví a dle svých slov na něj má jen ty nejlepší vzpomínky. Nikdy nežila v přepychu a velice dobře si uvědomuje, odkud pochází. Díky tomu jí nechybí skromnost a pokora.

Kariéra

Od tance Hailey přešla rovnou k modelingu. Svůj debut si odbyla v roce 2014 na přehlídce pro značku Topshop Unique v Londýně. O rok později se také stala tváří jejich kampaně. Během své dosavadní modelingové kariéry spolupracovala s řadou známých značek, jakými jsou například Guess, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Julien Macdonald Zadig and Voltaire nebo Calvin Klein. Objevila se také v prestižních magazínech Vogue a ELLE. Momentálně je Hailey po křídly agentury IMG Models.

Osobní život

Hailey je již přes dva roky vdaná za kanadského zpěváka Justina Biebera. Začátky jejich vztahu, který byl jako na horské dráze, ovšem nebyly vůbec šťastné. Střídavě spolu chodili od roku 2015 do roku 2016. O dva roky později se pak dali opět dohromady a následovaly zásnuby. Manželství oficiálně uzavřeli v listopadu 2018. V září roku 2019 pak uspořádali velkolepý ceremoniál pro nejbližší rodinu a přátele.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!