Hailey Baldwin se stává módní ikonou

Hailey Baldwin – dcera hollywoodského herce Stephen Baldwina a také novomanželka Justina Biebera – dobývá svět módy. Smrtící kombinace „známý tatínek“ + „ještě známější manžel“ + „dokonalá krása“ = „smrtící koktejl pro úspěch v showbyznysu“. Pojďme si blíže představit vycházející hvězdu světového modelingu Hailey Baldwin.

Módní nováček

Hailey se narodila 22. listopadu 1996. Ve světě módy je relativně nováčkem. Svou první profesionální smlouvu uzavřela v roce 2014 s agenturou Ford Models. Zpočátku byla Hailey nasazována jako modelka pro reklamní kampaně do časopisů. Významnější spolupráce se dočkala v říjnu 2014 s firmou Topshop.

Další rok už byl pro Hailey průlomový. Hned na začátku roku 2015 se totiž objevila v časopise Vogue a Teen Vogue. V červenci se také objevila v reklamním shotu Ralpha Laurena a na konci roku začala spolupráci s módní značkou Tommy Hilfiger.

O Hailey byl stále větší zájem, a i proto došlo k podepsání smlouvy s jednou z nejznámějších modelingových agentur IMG Models.

Pozornost získaná díky Bieberovi

Nutno podotknout, že Hailey se dostalo pozornosti především díky vztahu se zpěvákem Justinem Bieberem. Začali se spolu vídat v červenci tohoto roku a o měsíc později se už objevily zprávy o zasnoubení. Podle nejnovějších informací by měl být tento pár oddaný. Jak je tomu ve skutečnosti vědí jen oni sami.

V každém případě získala Hailey větší pozornost na Instagramu. Začala se více ukazovat na společenských událostech a objevila se dokonce na módních přehlídkách v Miláně. Hailey Baldwin má skvěle našlápnutou kariéru modelky a módní ikony, snad nezůstane známá pouze jako manželka Biebera. Držíme palce.

View this post on Instagram

@elle_italia shot by @michaelsandersstudio

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

Foto: Instagram, Facebook.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.