Gucci vydává kolekci s Mickey Mousem

Svět Walta Disneyho slaví úspěch. Pohádkový svět spojil síly se světem módním – konkrétně se značkou Gucci – a vznikla tak kolekce „Disney x Gucci“.  Gucci si tak už po několikáté propůjčuje oblíbenou postavičku Mickeyho Mouse. Bude i tato kolekce pokračovat úspěchem?

Disney kolekce oslaví nový rok

Kolekce „Disney x Gucci“ je věnovaná čínskému Novému roku. Čína je zemí s největšími obraty v segmentu luxusní módy, proto bylo rozhodnutí věnovat kolekci čínskému Novému roku logické. V obchodech je kolekce k dostání již od 25. ledna. A jak vypadají nejzásadnější kousky?

Mickey Mouse všude kam se podíváte

Značka Gucci vsadila na oblíbenou postavičku Mickey Mouse v plné parádě. Najdete ji tedy v dámské, ale i pánské módě. Především pak na módních doplňcích jako čepice, šály, hodinky, ale i obuv a kožené náramky. Shooting kampaně tak pochopitelně nemohl proběhnout jinde než v Disneylandu.

Vintage zpátky na scéně

Ikonické logo značky Gucci by se dalo označit za nezaměnitelné. Značka má svá loga téměř na všech produktech. Hned vedle loga značky z této kolekce najdete na některých kouscích miniaturu kreslené postavičky Mickey Mouse. Aby byla každá kolekce něčím originální, Gucci vsadila na vintage vzor a střihy, které frčely v osmdesátých letech.

Současné módní trendy jsou jako cestování časem, a to na módě milujeme nejvíce. Nikdy nevíte, čím vás překvapí. Stejně jako to nyní udělala značka Gucci.

Foto: Gucci.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.