Gucci představil speciální edici chytrého prstenu Oura

V dnešním světě moderních technologií už nás nemůže nic překvapit. I módní značky začaly přicházet s vymoženostmi, které zdobí stylový design a navíc jsou k něčemu užitečné. Módní dům Gucci nedávno představil speciální edici chytrého prstenu Oura, který kromě jiného pohlídá vaše životní funkce. 

V dnešní době je pro nás naprostým standardem používat chytré telefony, hodinky, televize, roboty do kuchyně nebo na úklid. Zvykli jsme si tyto věci používat, jelikož nám usnadňují život a šetří náš čas.

Firma Oura Health v roce 2016 představila chytrý prsten, který má řadu speciálních funkcí. Od té doby byl různě upravován a ke konci minulého roku vnikla jeho již třetí verze, která podle všeho není poslední. Nyní se Aura spojila s módním domem Gucci, který mu dal stylový design.

Foto: Gucci

Co prsten umí?

Zdraví by mělo být na prvním místě a Oura Health se tímto pravidlem řídí. Speciální prsten měří srdeční tep, tělesnou teplotou, kontroluje pohybovou aktivitu nebo také hlídá, jak spíte. Funkce zůstávají od vydání poslední verze minulý rok stále stejné. 

Foto: Gucci

Design

Výsledkem spolupráce s módním domem Gucci je neotřelý stylový design. Prsten je vyroben ze syntetického korundu, který zdobí detail z 18 karátového zlata. Samozřejmě nechybí ikonické a pro Gucci typické logo.

Foto: Gucci

Cena

Jediné, co může zákazníka od koupi prstenu odradit, je jeho vysoká cena. Klasický Oura prsten se pohybuje v cenové relaci okolo 299 dolarů, což je v přepočtu něco přes 7.000 Kč. Za speciální Gucci edici však zaplatíte dokonce 950 dolarů, co je v přepočtu téměř 23.000 Kč.

Zdroj info: Gucci


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.