Gucci ohlásil novou spolupráci, tentokrát se značkou Comme des Garçons

Už od roku 1921 nás módní dům Gucci zásobuje nadčasovými kousky, díky kterým zaslouženě patří mezi nejúspěšnější a nejznámější módní značky. Během svých úspěšných let zaznamenala značka několik úspěšných spoluprací. Nově Gucci spolupracuje s japonskou značkou Comme des Garcons.

Úspěšná kolaborace

Japonská značka Comme des Garcons je známá svou jednoduchostí a minimalismem. Naproti tomu módní dům Gucci od svých začátků preferuje kůži a v kolekcích značky najdete velké množství extravagantních kousků. Proto je spolupráce těch módních gigantů trochu překvapením. Výsledem tohoto spojení je kabelka, která se pyšní tím nejlepší z obou značek.

[easy-image-collage id=54600]

Kabelka v béžovém papíru působí dost netradičně a na první pohled se může zdát, že se jedná o obyčejnou tašku na nákupy, kdyby kabelku ovšem nezdobil již tradiční Gucci trojpruh v kombinaci červené a zelené a jméno módní značky Comme des Garcons ve stříbrných tónech.

Comme des Garcons je samá spolupráce

Japonská značka Comme des Garcons, kterou v roce 1969 založila módní návrhářka Rei Kuwakubo, neuzavřela spolupráci pouze se módním domem Gucci. Mimo jiné oznámila spolupráci s dalšími významnými módními značkami jako například Burberry, Maison Margiela, Simone Rocha, Stussy nebo Marine Serre. V roce 2008 značka představila společnou kolekci s firmou H&M. Uvidíme, jestli i další kolaborace budou tak úspěšné.

Foto: facebook.com/Gucci.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.