Greenery jako barva roku 2017!

Každý rok – nový začátek – nové módní trendy. Jinak tomu nebude ani v tomto roce. Pantone Color Institute každoročně vyhlásí barvu roku, která se následně objeví na všech módních přehlídkách známých návrhářů. Rok 2017 se nese ve znamení Greenery. Připravme se na všechny odstíny zelené, poradíme vám s čím ji můžete kombinovat.

Greenery jako nový start

Všude kolem nás jsou války, nemoce, úmrtí a především nenávist. Současný vývoj dění v celém světě se nelíbí nikomu z nás. Možná právě proto nastal čas zapojit do hry zelenou – barvu naděje, přírody, nových začátků a znak nebojácnosti. Jak všichni totiž dobře víme, co to nosíme velmi ovlivňuje to, jak se cítíme.

Tuto krásnou výraznou barvu už zahrnuli do svých kolekcí na jaro/léto 2017 návrháři jako například Emilio Pucci, Gucci, Tory Burch nebo Michael Kors. S největší pravděpodobností se k těmto jménům přidají další, jelikož by se hráškově zelená měla objevit všude kolem nás, nejen u oblečení, ale také v módních doplňcích.

Greenery nás zkrátka nutí dát celému světu druhou šanci.

Barva 15-0343

Přesně pod tímto číslem přijala společnost Pantone Color Institute tuto krásnou barvu. Přesto, že se jedná o výraznou barvu a nikoliv neutrální pastelově růžovou nebo modrou, jako tomu bylo v minulých letech, při troše snaze se dá zelená dokonale sladit s barvami všeho druhu. Nejvíce si však bude rozumět s bílou. V kombinaci s černou získáte luxusní outfit.

Spolu s pastelovými tóny ať už růžové nebo baby blue docílíte něžného a přesto sexy outfitu. Tip: Pokud stejně jako my milujete námořnický styl, ani letos se ho nemusíte vzdávat. Zahrňte námořnické prvky do vašeho greenery outfitu. S výrazně zelenou si proužky budou skvěle rozumět.

Pozor – Málo je někdy více

Z dokonalé pestré barvy se rázem může stát noční může v podobě módní faux pas. Pokud greenery neumíte nosit a chcete se vyhnout  tomuto módnímu peklu, vsaďte na nenápadné doplňky. Zelená oživí je i celkový váš ouftit. Nevíme jak vy, ale my jsme se oficiálně stali greenery maniaky.

Foto: Pinterest.

 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.