Givenchy bude speciálním hostem na veletrhu Pitti Uomo

Francouzskou módní značku Givenchy zasáhlo v minulém roce úmrtí svého zakladatele módního návrháře Givenchy, který oblékal například slavnou herečku Audrey Hepburn. V tomto roce se ale může těšit z velkého úspěchu. Bude totiž speciálním hostem na veletrhu Pitti Oumo. 

Pitti Oumo a jeho historie

Veletrh Pitti Oumo se pořádá v Itálii, konkrétně ve Florencii ve Fortezza da Basso, a to už od září roku 1972. Jedná se o jeden z největších a nejuznávanějších veletrhů pánské módy na světě. Čtyři po sobě jdoucí dny se návštěvníci festivalu mohou těšit na nejnovější kolekce pánské módy, které představují nejnovější trendy aktuální sezóny. 12. června 2019 nás čká další ročník tohoto veletrhu a jeho součástí bude také známá značka Givenchy!

Speciální host: Claire Waite Keller

Claire Waite Keller je kreativní ředitelka módního domu Givenchy a právě ona představí na veletrhu svou první pánskou kolekci. Dle jejího vyjádření bude celá kolekce velmi kultovní. Vzhledem k tomu, že se jedná o její první pánskou kolekci, se lze očekávat precizní práci, která bude odpovídat nové vizi značky Givenchy. Už na fashion weeku v lednu 2019 získala Claire Waite Keller pozitivní ohlasy. Respektuje základy značky svých předchůdců, přesto je ale v kolekcích znám vliv jejího módního vkusu, díky kterému jsou návrhy svěží a neokoukané.

Foto: facebook.com/givenchy


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.