Gigi Hadid pózovala s Kate Moss

Co se stane, když se před fotoaparát postaví jedna z nejúspěšnějších modelek v historii Kate Moss a současná nejúspěšnější modelka Gigi Hadid? Na to samé byl zvědavý sám módní návrhář Stuart Weitzman … no a my samozřejmě také!

Kate Moss jako symbol modelingu

Ačkoliv tuto slavnou modelku můžeme znát především z bulváru, který jí nedá spát, Kate Moss patří mezi největší symboly modelingu v jeho celé historii. Obrovská sláva, kterou si Kate Moss vydobyla, si také vzala svou daň. Kate Moss je takřka celým svým profesním životem provázena skandály kvůli alkoholovým a drogovým excesům. Tyto závislosti se na její kráse samozřejmě podepsaly, ale Kate Moss je profesionálkou a tak ví, co je třeba udělat, aby fotky vypadaly co nejlépe.

S pózování ji pomohla Gigi Hadid

Dcera bývalé modelky Yolandy Foster byla už odmalička předurčena k módním přehlídkám a obecně celému módnímu světu. Krásu podědila po své mamince a tak se nebylo čemu divit, že chtěla jít v jejích šlépějích. Stejně tak tomu měla i její mladší sestra Bella Hadid, která je také modelkou. Gigi se objevila na módní přehlídce Victoria’s Secret a od té doby po ní touží všichni módní návrháři. Její největší předností je totiž její přirozená krása. S minimem makeupu Gigi dokáže vykouzlit téměř cokoliv.

Spojení dvou krásek

Spojení toho nejlepšího z minulosti a současnosti vytvořilo dokonalou kompabilitu. Tyto krásky totiž vypadají jako dvojčata, a to i přes velký věkový rozdíl, který na fotografiích není vůbec znán. Fotografie pořídil slavný módní fotograf Mario Testino.

Proč zrovna tyto blondýnky?

Kate Moss nespolupracuje se značkou Stuart Weitzman poprvé. V kampaních se objevila už několikrát. V roce 2014 ji ale nahradila Gigi Hadid, která působí jako její mladší verze. I proto nás spolupráce modelek velmi překvapila. Podívejte se sami na fotky, nevypadají skvěle?

Foto: Pinterest.com


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.