Gigi Hadid představila svou módní značku Guest In Residence. Vše bude striktně z kašmíru

Pokud známá osobnost nemá vlastní kosmetickou nebo módní značku, jako by ani nebyla. Rihanna, Beyoncé, Hailey Bieber, Jennifer Lopez nebo Kylie Jenner o tom vědí své. Modelka Gigi Hadid nechtěla zůstat pozadu a konečně představila svou vlastní značku oblečení s názvem Guest In Residence.

„Založení vlastní módní značky je pro mě přirozený kariérní krok. V posledních letech jsem nad tímto krokem usilovně uvažovala, ale nechtěla jsem nic uspěchat. Chtěla jsem, aby vše mělo svůj přirozený vývoj. I přes to, že jsem měla mnoho finančně zajímavých nabídek, rozhodla jsem se vyčkat na tu správnou příležitost, která mi bude dávat maximální smysl. Tato doba nastala nyní se značkou Guest in Residence.“ Vyjádřila se modelka v rozhovoru pro Vogue.

Pokud Gigi sledujete na Instagramu, mohli jste si už dříve všimnout, že se něco chystá. Na svém osobním účtu začala zveřejňovat fotografie, které napovídaly, že pracuje na něčem velkém. Nebylo však jasné, o co jde. Pak byl založen Instagram účet @guestinresidence a začalo být jasné, že půjde o módu. O jakou?

Dostupné kousky z kašmíru

Můžeme se těšit například na čepice, svetry, trička, ponožky, soupravy, a mnoho dalšího. Vše je vyrobeno ze 100% kašmíru, takže oblečení bude jistě velice příjemné a pohodlné.

Dobrou zprávou je, že i ceny budou vcelku příznivé. Většina kousků by neměla přesáhnout cenu 300 dolarů. Cílovou skupinou jsou ženy, muži i děti, takže si každý jistě vybere to své. 

Kdy a kde bude Guest In Residence k dostání? Značka byla představena 7. září a v prodeji bude od 12. září na oficiálních stránkách. Zda bude možné produkty objednávat i do ČR ale zatím není jasné.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!