V módním průmyslu není nikdo, kdo by neznal sestry Bellu a Gigi Hadid. Věděli jste ale, že mají bratra, který se také věnuje modelingu? A co víc! Všichni tři sourozenci patří v posledních letech mezi nejvyhledávanější modely světa. 

Gigi Hadid

Nejstarší ze sourozenců je modelka Gigi Hadid, která je také nejznámější. Gigi se řadí poslední dva roky mezi desítku nejvyhledávanějších modelek světa. V roce 2015 zažila jeden ze svých největších úspěchů, kdy se stala modelkou vystupující na módní přehlídce Victoria’s Secret. Od té doby s touto značkou spolupracuje a objevuje se na jejích módních přehlídkách. Objevila se také na titulních stránkách módního časopisu Vogue.

Bella Hadid

Po vzoru své sestry se i Bella Hadid stala modelkou. Už v šestnácti letech získala první spolupráce, které jí předpovídaly slibnou budoucnost. Průlomovým rokem pro ní byl rok 2014, kdy podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG, se kterou má podepsanou smlouvu i její sestra a bratr. Bella získala několikrát cenu Modelka roku. V roce 2016 se také stala velvyslankyní značky Dior Beauty.

Anwar Hadid

Anwar je z rodinného klanu nejméně známý, ale nelze říct, že by nebyl úspěšný. I on podepsal smlouvu s modelingovou agenturou IMG a to v roce 2016. Ve stejném roce se objevil na titulní straně časopisu Teen Vogue. Od té doby spolupracuje např. se značkou Hugo Boss.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️

A post shared by Anwar Hadid (@anwarhadid) on

Foto: Instagram.

Načítání...

Diskuze