Francie je země módě zaslíbená. Konají se zde významné akce a sídlí zde prestižní módní domy. Styl, kterým okouzlující Francouzky oplývají, je inspirativní pro celý svět. Francouzské ženy se do světa módy už narodily, vyrůstaly v něm a mají dokonalý přehled o tom, co se zrovna nosí. Jedna z inspirativních módních person z Francie je také Camille Rowe.

Modelka Camille Rowe se sice narodila ve Francii, ale většinu života prožila v Americe. Svou rodnou zem však často navštěvuje, jelikož zde stále žije její rodina. Má tedy možnost sledovat zdejší trendy a čerpat inspiraci přímo z první ruky. Její styl je však dosti odlišný a specifický. V jednom rozhovoru uvedla, že už jako dítě naprosto propadla vintage stylu, který miloval i její otec. Má plnou skříň klasických  kousků z těch nejlepších obchodů.

I na červeném koberci se Camille ukazuje v outfitech, které nejsou pro modelku příliš typické. Ráda vybočuje z davu a její vytříbený vkus ve stylu vintage propaguje všude. Podle jejích slov se cítí nejlépe v obyčejných džínách a tričku. Ostatně v jejím šatníku džínovina převládá a netají se její oblibou. Ráda kombinuje vysoké džíny s oversized košilemi všech možných barev a vzorů.

View this post on Instagram

The meaning of OFAMOF

A post shared by Camille Rowe -Bel (@camillerovve) on

Klasicky ženský styl, který zahrnuje elegantní šaty, halenky, sukně nebo boty na podpatku, Camille nic moc neříká. Když se pozorně podíváme na její outfity, můžeme vidět, že se často přiklání až k mužskému stylu. Již zmíněné džíny a košile bývaly především výsadou mužů, ale to už dávno neplatí. Podobným směrem se ubírá i mnoho dalších žen, které přestalo bavit nosit něco, co se sice podtrhuje jejich ženskost, ale cítí se v tom nepohodlně.

View this post on Instagram

I don’t think that Camille has all the fault in her past relationships, you know, because a relationship is made by two people not just one. I think that two people break up because one is changing or because this person doesn’t feel the same as before. Everybody makes mistakes, takes different roads and makes different choices but that doesn’t mean that they don’t love each other, just that the love they have to each other change to another type of love. And some times people need some space to think about themselves or change inside them, you know, people need some space to know what they need or what they don’t need, what they deserve or what they don’t deserve. I think that everybody should be proud for who they were and be proud for the road they were walking in for transform to the person they are now because it makes find the new they 💛

A post shared by Camille Rowe -Bel (@camillerovve) on

View this post on Instagram

Feeling you closing in Brushing against my skin Make you betray your eyes When I hide in plain sight That's just the way I win I paved my path Somewhere hard to follow Outplayed, outclassed I said… Catch me if you can I'm gone just like the wind now 'Cause once I plant my feet Taking the lead Better believe You never had a chance, no So catch me if you can I pull out every trick I don't regret a thing, no You're runnin' after me Chasing apologies When you can't get a grip I paved my path Somewhere hard to follow Outplayed, outclassed I said… Catch me if you can I'm gone just like the wind now 'Cause once I plant my feet Taking the lead Better believe You never had a chance, no So catch me if you can I only feel at home when I'm on the run I only open doors just to pick the lock Too busy throwing stones at your fragile thoughts I paved my path Outplayed, outclassed Catch me if you can (I'm gone just like the wind now) 'Cause once I plant my feet Taking the lead Better believe You never had a chance, no, hah So catch me if you can So catch me if you can Woo! 'Cause once I plant my feet Taking the lead Better believe You never had a chance, no, no So catch me if you can So catch me if you can

A post shared by Camille Rowe -Bel (@camillerovve) on

Foto: Instagram, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments