Flanel? Jednoznačný trend roku v České republice. Jak tento kousek nosit?

Flanel je měkký, teplý materiál vyrobený z vlny, bavlny nebo syntetických vláken. Často se používá na výrobu oblečení, jako jsou košile, kalhoty a ložní prádlo. Tento materiál je známý svou vlnitou texturou, která poskytuje dodatečnou izolaci a pohodlí. Flanelová móda často zahrnuje kostkované vzory, které se staly spojenými s subkulturami grunge a alternativní hudby.

Nejpopulárnějším kouskem z flanelu jsou samozřejmě flanelové košile, které si oblíbil i nově zvolené prezident republiky Petr Pavel. Není tak divu, že v následujícím období bude flanel z této popularity těžit – minimálně v České republice.

Flanelové košile jsou nesmrtelné

Flanelové košile jsou už několik desetiletí základním kamenem ve světě módy a je to z dobrého důvodu. Tento měkký a teplý materiál se ukázal být zároveň pohodlný a všestranný, což činí ideální volbu pro lidi všech věkových skupin a stylu. Ať už se oblékáte na volný den venku nebo na noc ve městě, flanelové košile jsou perfektním způsobem, jak přidat do svého outfitu extra styl a pohodlí.

Jedním z důvodů, proč jsou flanelové košile tak oblíbené, je to, že jsou neuvěřitelně snadné na nošení. Můžete je zapnout do džín nebo kalhot pro klasický a casual vzhled nebo je vrstvit přes tričko nebo spodní košili pro dodatečné teplo.

Flanelové košile se prodávají v různých barvách, vzorech a stylu, takže určitě najdete ten, který odpovídá vašemu osobnímu vkusu. Nejpopulárnější vzory flanelových košil jsou kárované, ale můžete je také najít ve stálých barvách, pruzích a dalších designech. Při výběru flanelové košile je důležité zvážit velikost. Dobře padnoucí košile opticky vylepší tvar vašeho těla, takže se budete zároveň i cítit skvěle.

Jak nosit flanelové košile?

Flanelové košile lze nosit různými způsoby:

  1. Zapnuté do džín nebo kalhot pro casual klasický vzhled.
  2. Vrstvené přes tričko nebo spodní košili pro zajištění příjemného tepla.
  3. Zapnuté kolem pasu jako v 90. letech.
  4. Lze je nosit volně přes top nebo tričko pro uvolněný bohémský styl.
  5. Zkombinovat s koženou bundou pro edgy rocker-chic vzhled.

Je důležité najít flanelovou košili, která dobře sedí, a experimentovat s různými styly, abyste našli takový vzhled, který nejlépe funguje pro vás.

A jak nosíte flanelovou košili vy? Je to i pro vás oblíbený módní styl? Dejte vědět v komentářích.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.