Finská premiérka slízla kritiku. Na veřejnost uniklo video z párty, kde překrásná politička předvedla sexy taneček

Nazvat současnou premiérku Finska za sexbombu není vůbec od věci. Šestatřicetiletá vrcholná politička, která vede Finsko jako premiérka už třetím rokem (předtím vedla rezort dopravy), znovu přilákala ke své osobě pozornost celého světa a znovu ne kvůli politice, ale kvůli poměrně rozvernému chování, které Sanně Marinové není cizí.

V minulosti se o Sanně Marinové psalo kvůli několika poměrně nestandardním situacím. Před dvěma lety se nechala nafotit bez podprsenky, před pár týdny zase fandila v hledišti při hokejovém mistrovství světa jako pomalovaná fanynka Finska se sklenkou vína v ruce a nyní? Rozjetý večírek s partou kamarádek, spoustou muziky, alkoholu a sexy tanečků.

Za takový večírek by se jistě nemusel stydět ani Boris Johnson. A co víc, možná by se musel veřejně kát a omlouvat. Obzvlášť pokud by lascivně hubičkoval své kamarády podobně, jako to předvedla finská premiérka.

Ve videu je slyšet finský slangový výraz užívaný k označení kokainu a toho se hned chytli političtí oponenti doposud velmi populární premiérky.

Sanna Marinová přišla s reakcí: „Tančila jsem, zpívala a bavila se, což je naprosto legální. A nikdy jsem se nedostala do situace, kdy bych viděla nebo věděla o tom, že ostatní užívají drogy. Mám rodinný život, mám pracovní život a mám volný čas, který trávím se svými přáteli. V podstatě stejně jako mnoho lidí v mém věku.“