Finální letní slevy jsou tady. Někde lze nakoupit módní kousky i za pár korun. Jak je co nejlépe využít?

Konec léta neznamená jen konec prázdnin, období dovolených a prosluněných tropických dnů, ale i konec letních slev. A právě nyní probíhají finální letní slevy, díky kterým nakoupíte oblečení za pár korun. A my pro vás máme tipy, jak jich využít naplno a pořídit si do zásoby pár trendy kousků.

Vsaďte na základní kousky

Než se dostaneme k extravagantním kouskům, musíme začít tím nejdůležitějším a tím jsou základní kousky každého šatníku. Vsaďte na univerzální basic trička a topy v základních odstínech, díky kterým sestavíte outfit rychlostí blesku a hravě se kombinuje s různými módními trendy. Ve výprodeji s výraznou slevou často najdete také džíny, které bezesporu patří k základům šatníku. Tip: Tmavé džíny sluší téměř každé postavě, opticky vám ubere pár kilo a se správným topem je vynosíte i na některé společenské akce. Takový kousek lze v módních obchodech koupit i v cenách do 150,- Kč, to přeci musíte mít, ne?

Letní výprodeje zimního oblečení

Zní to bláznivě? Během finálních slev kamenné prodejny i e-shopy vykládají všechny karty na stůl. Často se tak stává, že během letních výprodejů najdete ve výrazných slevách i zimní kousky jako jsou zimní bundy, boty nebo čepice a šály. Obchody zkrátka potřebují vyprázdnit sklady, aby se připravily na sezónu podzim/zima. I nakupovat zimní kousky je předčasné a během slunečného počasí vám to ani nepřipadá přirozené, každý lovec slev ví, že během těchto slev nakoupí zimní kousky za hubičku.

Foto: Unsplash

Čím šílenější, tím lepší

Extravagantními doplňky a oblečením oživíte každý outift. Doplňky vám rozzáří sychravé podzimní počasí a zvednou náladu. Když je navíc koupíte za pár korun, o to větší radost z nich budete mít. Nebojte se neonových barev. Užijete je na podzim i v zimě. Právě takové kousky se skvěle a jednoduše kombinují s basic oblečením.

Bot není nikdy dost

Znáte to, když začátkem sezóny koupíte lodičky za 900,- Kč a koncem léta, během finálních slev, je vidíte za cenu 170,- Kč? Pokud jste takové boty viděla a rozhodla jste se s koupí počkat, pak je nyní velká šance, že je najdete v podobně výrazné slevě. Navíc takové lodičky vynosíte na podzim nebo na lednovou plesovou sezónu, nemusíte tak čekat na příští léto. Tak honem do obchodu, finální slevy čekají!Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.