Chystáte se letos na festival? Ať už se chystáte na hudební, taneční nebo třeba food festival, v Čechách nebo v zahraničí, rozhodně byste neměly, milé dámy, podcenit outfity. A my víme, v čem budete vypadat skvěle. Trochu jsme zapátrali a připravili pro vás řádnou dávku inspirace. Tak se na to pojďme společně podívat. 

Stylové must have doplňky

Nepostradatelným kouskem na každý festival je batoh. Batohy jsou letošním módním trendem a není se čemu divit. Je to maximálně praktická záležitost. Můžete pařit o sto šest a žádná taška ani kabelka vám v tom nebude bránit a nikterak překážet.

Další věc, na kterou byste měly myslet, je pokrývka hlavy. Ať už zvolíte sportovní kšiltovku, elegantní klobouk nebo třeba originální šátek. Výhodou je, že vás uchrání před sluncem i deštěm, minimálně schovají neumyté vlasy a maximálně v nich budete stylové.

Řetízky, náušnice, náramky. Nepodceňte zdánlivě nenápadné doplňky, dělají totiž hodně. Vlastně celkový dojem celého outfitu, závisí i na špercích, líčení nebo různých ozdobách na těle.

Originální a pohodlné boty

Samozřejmě záleží vždy na počasí. Jsou ale věci, které jsou dané a fungují spolehlivě každý rok na každém festivalu. Rozhodně nešlápnete vedle s teniskami Converse, gumáky nebo plastovými pantoflemi, žabkami či balerínami. Žádané a velmi oblíbené kombinace jsou také tenisky v tandemu s šaty a sukněmi. Velkou módní záležitostí jsou letos boty na platformě.

Festivalové outfity

Festivalové outfity musí být hlavně pohodlné. Sáhněte po džínových kraťasech do pasu, crop topech, sukních, šatech, overalech, asymetrických tričkách, přehozech či vestách. Nebojte se vrstvit. A hlavně oblékejte to, v čem se cítíte příjemně a sexy.

Foto: Pinterest.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments