Fashion week v Londýně bude probíhat v digitální podobě

Příznivci fashion weeku v Londýně se nemusí bát, že o tuto událost přijdou. I když nařízení a opatření v různých částech světa zakazují různé akce, nic nebrání tomu, aby mohly proběhnout v digitální podobě. Letošní ročník oblíbené módní události tak bude možné sledovat online.

Vznikne speciální digitální platforma, díky které budeme moci být přímo v dění londýnského fashion weeku. Budou se mimo jiné vysílat speciální rozhovory, podcasty, digitální showroomy a mnoho dalšího. Vše bude samozřejmě přístupné nejen pro celebrity a módní odborníky, ale také pro širokou veřejnost, pro kterou tato akce není za normálních okolností přístupná.

British Fashion Council na svém Instagramu oznámil, že londýnský fashion week započne 12.  června 2020, kdy měly být původně představeny jen pánské kolekce. Tentokrát budou kolekce pánské a dámské módy představeny společně.

„V pátek 12. června proběhne týden módy v čistě digitální podobě, která bude přístupná všem a bude slučovat jak pánské, tak i dámské kolekce, jejichž prostřednictvím budou designéři moci vyprávět své příběhy.“

“ www.londonfashionweek.co.uk bude k dispozici všem divákům. Nebudou chybět kulturní komentáře, kreativita a veselý duch, kterým je britský fashion week v Londýně proslulý.“

Někteří z nás si možná nedovedou úplně dobře představit, jak to celé bude probíhat. Je však pozitivní, že dnešní doba technologií nabízí tyto možnosti, a tak nemusí být akce úplně zrušena. Organizátoři se s tím jistě popasují a vytvoří nezapomenutelný zážitek, o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Nyní nezbývá nic jiného než si počkat na výsledek. Nechme se překvapit. 

Foto: londonfashionweek.co.uk, Instagram.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.