Náš tým vás pravidelně informuje o nejnovějších módních trendech. Módní trendy ale nejsouj en oblečení a boty. Abyste se cítila jako pravá módní diva, musíte mít mnohem více, než plnou šatní skříň, která vypadá jako vystřižená z lifestyle časopisu. Celý váš život je trend sám o sobě. Váš telefon, peněženka, doplňky, pracovní koutek, psací stůl, kuchyně, dekorace ve vašem domově… módní trendy se promíjí do různých oblastní našich životů.

Sestavili jsme pro vás FASHION INSPO věciček, které prostě musíte mít!

Doplňky tvoří základ šatníku

Kdybychom nezačali módou, nebyli bychom to my. Doplňky jsou základem celého šatníku. Všechny moc dobře víme, že se díky nim dá z obyčejných kousků vykouzlit zázrak, který budete milovat vy i vaše okolí. Právě proto jsou doplňky tak důležité. Jaké jsou módní trendy?

  • Klobouky – nikdy nevyjdou z módy, navíc v kombinaci s letošními trendy jsou prostě k sežrání.
  • Batůžky – o tomto trendu jsme vám už také psali. Nahraďte kabelku stylovým batůžkem.
  • Brýle – rose gold všude, prostě všude! Nemusí venku svítit sluníčko, abyste si oblékly své oblíbené sluneční brýle. Hravě vám poslouží i v sychravém počasí, třeba jen právě jako módní doplněk vašeho outfitu. Nezapomeňme také na dioptrické brýle, které jsou v dnešní době spíše také jen na ozdobu.
  • Obojkové náhrdelníky – Módní trend známý především ze seriálu Beverly Hills 90210 je zpět v celé své kráse. Vybrat můžete z různých druhů, látek, dokonce i barev. Skvěle upoutá pozornost na váš dekolt.    Tip: Váš outfit s tímto malým pomocníkem vynikne ještě více, když sepnete vaše vlasy do stylového drdolu. 

Každodenní radost

Každodenní maličkosti nám vytváří dobrou náladu. I oblíbený hrníček s vtipným popiskem, nebo citátem nějakého z módních návrhářů, vám dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Právě proto jsou tyhle drobnosti tak důležité.

Stále ještě máme léto, už jste si pořídily domů nafukovacího plameňáka? Tato zábavná hračka nás provází celým létem a příští rok tomu nebude jinak. Kdo by se nechtěl plout po plameňákovi na moři, nebo lenošit jen tak v bazénu, že?

K našemu stylovému já patří i pomůcky, které denně využíváme, jako například mobil. Dříve se mobilní telefony používaly pouze na telefonování a smsky. V současnosti je to vymoženost, bez které mnohé z nás neumí žít. Jejich design je tak propracovaný, že je kolikrát mnohem zajímavější než tamní architektura (s nadsázkou řečeno). Pořiďte si kryt, který vypadá např. jako mramorový kámen. Milujeme tento vzor, co vy? K takovému krásnému telefonu potřebujete samozřejmě i sluchátka na hudbu. Rose gold si nás prostě získal. I zde vynikne tato barva nejvíce.

Bezpečný úkryt

Lehnout si do vany plné pěny s knížkou a vínkem, obklopená svíčkami a příjemnou hudbou. Tak si představuji ideální úkryt před každodenními starostmi a realitou. Bohužel mnohé z nás nemají to štěstí a musí se spokojit se sprchovým koutem, který takové využití neumožňuje. Nevadí! My si totiž umíme vytvořit svůj koutek, který bude jen náš. Musí být samozřejmě vybaven samými stylovými doplňky. Důležité je cítit se v něm uvolněně, krásná a spokojená. A to bez módy přeci nejde, že?

K takovému úkrytu bezpodmínečně potřebujete pohodlný kousek, ve kterém se budete cítit sexy a zároveň neskutečně pohodlně. Mrkněte se po stylové mikině s vtipným nápisem, nebo příjemným svetříku, který vás krásně bude objímat.

Být ženou je mnohdy velmi složité. Právě proto si musíme umět udělat radost, nikdo jiný to za nás totiž neudělá. Hlavně si pamatujte, všechny jste krásné! A s těmito módními věcičkami budete ještě krásnější! Na mou duši, na psí uši…

Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze