Extravagantní v podobě transparentního topu

Mezi módní trendy se zařadil kousek, který je sice extravagantní, ale také elegantní a neskutečně stylový – top s transparentními rukávy. Každý módní milovník tomuto kousku propadl a naše redakce není výjimkou.

Obyčejně neobyčejná halenka

Zůstáváme samozřejmě i nadále věrné nadčasové neutrální košili v podobě černé a bílé, která se hodí vážně ke všemu. Skvělým oživením každého outfitu a celkově celého šatníku je ale transparentní top, který bývá ve většině případů v obyčejném košilovém střihu s dlouhým rukávem. Díky trasparentnosti se ale stává neobyčejnou halenkou, která vás okouzlí.

Vhodná ke každému outfitu

Milujeme mixování módních trendů. Vy také? Pak vás jistě potěší, že se transparentní košile hodí absolutně ke všemu. Ať už zvolíte sportovní outfit v podobě tenisek, sneakers bot na stylové platformě a boyfriend džínám, nebo naopak potřebujete oslnit ve společnosti a sáhnete po černých kalhotách, či sukni, v obou případech je transparentní top ideálním kouskem.

Balónový efekt jako třešničkou na dortu

Pokud je transparentní košile pro vás stále málo extravagantní, sáhněte po verzi s balónovými rukávy. V kombinaci s podpatky a luxusní kabelkou budete k nepřehlédnutí. Ty více odvážné jistě zvolí pouze podprsenku v barevném provedení jako košile. To ale doporučujeme spíše jako party outfit. Do běžného života obyčejné smrtelnice je vhodnější volbou bavlněná košilka, např. zdobená krajkou.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com, ASOS.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.