Již 68. ročník slavného udílení cen Emmy Awards se konal 18. září 2016, jako vždy v Los Angeles. Pro nás obyčejné smrtelníky to znamená jediné, a to kocháním se nad slavnostními róbami, které se prochází po červeném koberci.

Vybrali jsme pro vás to nejlepší, ale také to nejhorší z červeného koberce Emmy Awards.

Nadčasová černá

Jak Stephanie Corneliussen, tak Nikki Glaser a Joanne Froggatt vsadily na nadčasovou černou, která nikoho neurazí, ale také nikoho příliš neohromí. Stephanie vsadila na zajímavý střih šatů, který nechala skvěle vyniknout díky svému účesu. U Nikki chválíme výrazné náušnice, které jsou sladěné s nenápadným psaníčkem se stříbrnými proužky. Joanne nás trochu zklamala, na červený koberec se mohla trochu více odvázat.

Emmy Awards 2016 1

Sexy červená

Rhea Seehorn, Kate McKinnon i Portia Doubleday ví, co je ženské a sexy. Všechny tři měly jedny z nejvíc odvážných rób na červeném koberci. Nejvíce se nám líbí šaty Rhey Seehorn, které jsou naprosto dokonalé. Světlejší odstín spodní části šatů působí svěže a neokoukaně.

Emmy Awards 2016 2

Nežná pudrová

Megalyn Echikunwoke (v doprovodu s Chrisem Rock), Felicity Huffman a Chelsea Peretti vsadily na něžnou pudrovou. Přesto, že tato barva působí velmi žensky a roztomile, je zrádná v tom, že některé modely působí jako cukrová vata. To naštěstí není případ těchto dominantních žen. Body navíc od nás získává Megalyn, která vsadila na extravagantní tmavou rtěnku, která dodává celému outfitu naprosto dokonalý rebelský nádech.

Emmy Awards 2016 4

Bohémská bílá

Trace Lysette, Holly Taylor a také Aimee Teegarden vědí, že chůze po červeném koberci si žádá bohémskou róbu. Trace vsadila na své ženské přednosti. Svými šaty s výrazným výstřihem a rozparkem dala jasně najevo, že se nemá za co stydět. Aimee vsadila na šaty v asymetrickém střihu s výrazným páskem. Tyto stylové šaty by si ale zasloužily stejně výrazné boty, které nás u ní bohužel zklamaly. A to nejlepší nakonec – k outfitu Holly Taylor nemáme co vytknout. Dokonalost.

Emmy Awards 2016 5

Módní faux pas

Slavnostní róby Retty a Gwendoline Christie nás bohužel nijak nenadchly. Retta měla přijmout svou postavu takovou, jaká je a zvolit jiný střih šatů a především jiné provedení. Každý přeci ví, že bílá barva opticky přidává nechtěnná kila navíc. Co se týče šatů Gwendoline, u účesu ála retro jsme si představovali trochu něco jiného. Barva jejích šatů si navíc moc nepadla do oka s její sněhově bílou pletí. Nebýt výrazného očního líčení, je téměř k přehlédnutí, nemyslíte?

propadak

Co říkáte na letošní róby z červeného koberce Emmy Awards? Které šaty si toužíte obléknout?

Foto: Facebook – Celebrity world, Emmys.com.

Načítání...

Diskuze