Zhrzená manželka Emily Ratajkowski zásobuje instagram snímky plné nahoty. Jak se slavná modelka vyrovnává s nevěrou manžela?

Když se v roce 2018 veřejnost dozvěděla prostřednictvím instagram stories, že se Emily Ratajkowski vdala, vzbudilo to poměrně velké pozdvižení. V době svatby spolu Emily a Sebastian chodili jen pár týdnů, modelka ale později prozradila, že se ve skutečnosti znali roky. Hvězdnému páru ale láska dlouho nekvetla.

V říjnu 2020 Emily zveřejnila prostřednictvím Vogue svou těhotenskou fotografii a jak jinak než bez oblečení. Tehdy ještě bylo vše zalité sluncem.

Vztah netrval příliš dlouho

Emily, přezdívaná jako Emrata, mimo jiné stihla vydat také knihu My Body s poměrně vysokým hodnocením. Své těhotenství v knize také barvitě popsala:

„Těhotenství je přirozeně osamělé; je to něco, co žena dělá sama, uvnitř svého těla, bez ohledu na to, jaké jsou okolnosti. Navzdory tomu, že mám milujícího partnera a mnoho naslouchajících přítelkyň, se kterými se mohu podělit o drsné detaily svého těhotenství, jsem v tomto zážitku nakonec sama se svým tělem.“

Po narození syna Sylvestera Emily řekla pro Elle, že pocítila okamžitou úlevu, když se dozvěděla, že bude mít chlapce.

„Zpočátku jsem chtěla dceru, ale když jsem zjistila, že budu mít syna, tak se mi ulevilo,“ přiznala. „Protože si myslím, že být sexualizována daleko před pubertou a být si toho vědoma je pro dívky nesmírně traumatizující.“

A i když byla Emily velmi otevřená ohledně svého mateřství, kdy dokonce sdílela fotografie svého syna na Instagramu, vždy zůstávala neuvěřitelně uzavřená ohledně svého a Sebastianova vztahu.

Za rozchodem stojí nevěra

Takže když se začátkem tohoto roku začaly šířit zvěsti, že se se svým partnerem rozešli, nebylo překvapením, že Emily spekulace nevyvracovala.

Lidé se poprvé začali zajímat o status jejich manželství, když Emily přestala nosit snubní prsten na veřejnosti. Při příležitosti Dne otců Emily svému „partnerovi“ ani nevěnovala veřejný status na svých sítích.

Do médií postupem času prosakovaly informace o již běžícím rozvodovém řízení, přičemž jako hlavní důvod bylo uvedeno, že Sebastian je nenapravitelný sukničkář, který byl po celou dobu vztahu Emily nevěrný.

Emily nepřímo potvrdila klepy o manželově zahýbání prostřednictvím twitteru, kdy lajkovala statusy, kde její fanoušci expresivně vyjadřovali znechucení nad manželově chováním:

„Nemohu uvěřit, že ta malá d***a podvedla emratu.“

Další tweety, které se Emily o jejím rozchodu líbily, zněly: „Dívky, jak oslavíme Emratin rozvod“ a „Emrata konečně osvobozená od toho muže jen dokazuje, že bůh je skutečně velmi skutečný.“

Emily stále ještě nevydala žádné oficiální prohlášení o konci vztahu, ale její aktivita na sociálních sítích je všeříkající.

Emily miluje nahotu

V posledních týdnech se Emily opět vrátila k publikování odvážných snímků na instagramu, což se dříve během jejího manželství zas tak často nestávalo. Za zmínku stojí například fotografie s jejím milovaným psem, která nasbírala téměř 3 miliony lajků:

S koncem vztahů se každý vyrovnává po svém. Emily, zdá se, zcela odstřihla svého manžela ze svých sítí a vrátila se k publikování odvážných fotografií na instagram.

Že se Emily nesnížila k veřejnému praní špinavého prádla je věcí, která ji rozhodně šlechtí.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.