Hvězda seriálu Hry o trůny se stala ambasadorkou kosmetické značky

Nový rok odstartoval nekonečnou spoušť nových módních trendů, ale také nových spoluprací. Velkým překvapením se stala kosmetická značka Clinique. Ta nyní představila svou první globální ambasadorku – herečku, aktivistku a prý i velkou milovnici značky Clinique – krásnou Emilii Clarke. 

Daenerys Targaryen oslňuje svou krásou

V seriálu Hra o trůny ztvárnila herečka Emilia Clarke matku draků Daenerys Targaryen. Ačkoliv mnoho lidí bylo přesvědčeno, že tato dlouhodobá role herečce spíše ublíží, protože ji celý svět bude znát jako vášnivou Daenerys, herečka už dávno dokázala pravý opak. Je nadále úspěšnou herečkou a v roce 2019 ji časopis Time zahrnul mezi 100 nejvlivnějších osobností na světě.

První ambasadorka v historii Clinique

Herečka Emilia Clarke se stala historicky první ambasadorkou kosmetické značky Clinique. O to větší úspěch je tato spolupráce nejen pro herečku, ale i pro značku, která se tak připojila ke konkurenčním kosmetickým značkám, které již své ambasadorky mají – Dior například spolupracuje s Carou Delevigne, krásná Gal Gadot je úspěšnou tváří značky Revlon a do podobné skupiny nyní řadíme i Clinique.

https://www.instagram.com/p/B7baIZBJae_/

Kampaň pro Clinique iD

Clarke byla jmenovaná ambasadorkou 15. ledna 2020, a to v rámci kampaně pro Clinique iD. Jedná se o řadu hydratačních systémů v oblasti pleťové kosmetiky, která je k dispozici ve 20 kombinacích, ze kterých si údajně může vybrat každá žena na základě specifických potřeb své pleti.

Jak kampaň vypadá napovídá oficiální instagramový účet Clinique:

https://www.instagram.com/p/B7eX611pawb/

Foto: Clinique.