Je to až neuvěřitelné a možná je to dané i dobou ve kterých vyrůstaly. Ale pravdou stále je, že modelky ze slavné generace osmdesátých a devadesátých let do dneška poutají více pozornosti než kdejaká o polovinu mladší dívka. A v tomhle výčtu pochopitelně nesmí chybět ani Elle Macpherson.

Modelka, co vybočuje z davu s přezdívkou „The Body“

Každý, kdo se zajímá o modeling, nebo dokonce zkouší své štěstí dobře ví, že základ pro úspěch jsou míry a rysy podle aktuální definice krásy. To je věc, která je neměnná a stejně tak tomu bylo v osmdesátých a devadesátých letech minulého století.

Modelky měly být stále krásné, vysoké, velmi štíhlé a s poměrně nevýraznou postavou. Takhle se dá charakterizovat celá řada legend tehdejšího modelingu. Elle Macpherson ale rozhodně ne. Rodačka z Austrálie byla už od začátku naprosto odlišná a moc dobře to o sobě věděla. Už odjakživa byla vysoká jak kdejaký muž a díky dráze profesionální plavkyně měla vedle vyrýsovaného těla i mnohem výraznější paže a ramena. Svojí bezchybnou postavou ale dokázala doslova okouzlit módní svět a může se tak pyšnit opravdu unikátní přezdívkou „The Body“.

Stále fit a svěží, na věku Elle prostě nezáleží

Když vidíte Elle dnes, tak byste v žádném případě nečekali, že je jí již šestapadesát let a už vůbec byste k tomu nepřidali, že má také dvě děti. Synové Cye a Flynn jsou i podle modelčiných slov tím nejlepším, co ji kdy potkalo.

A že modelka, která během období své největší slávy fotila například i plavky pro Sport Illustrated Swimsuit, je stále krásná dokazuje i výčet jejích románků. Kdy ji podléhá jeden šarmantní Australan za druhým. Mezi řadou milenců jako Costner, Bryan Adams či Paul McCartney také figuruje o celých sedmadvacet let mladší Warren Beatty. Některé ženy zkrátka nikdy nezestárnou.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments