Je to až neuvěřitelné a možná je to dané i dobou ve kterých vyrůstaly. Ale pravdou stále je, že modelky ze slavné generace osmdesátých a devadesátých let do dneška poutají více pozornosti než kdejaká o polovinu mladší dívka. A v tomhle výčtu pochopitelně nesmí chybět ani Elle Macpherson.

Modelka, co vybočuje z davu s přezdívkou „The Body“

Každý, kdo se zajímá o modeling, nebo dokonce zkouší své štěstí dobře ví, že základ pro úspěch jsou míry a rysy podle aktuální definice krásy. To je věc, která je neměnná a stejně tak tomu bylo v osmdesátých a devadesátých letech minulého století.

Modelky měly být stále krásné, vysoké, velmi štíhlé a s poměrně nevýraznou postavou. Takhle se dá charakterizovat celá řada legend tehdejšího modelingu. Elle Macpherson ale rozhodně ne. Rodačka z Austrálie byla už od začátku naprosto odlišná a moc dobře to o sobě věděla. Už odjakživa byla vysoká jak kdejaký muž a díky dráze profesionální plavkyně měla vedle vyrýsovaného těla i mnohem výraznější paže a ramena. Svojí bezchybnou postavou ale dokázala doslova okouzlit módní svět a může se tak pyšnit opravdu unikátní přezdívkou „The Body“.

Stále fit a svěží, na věku Elle prostě nezáleží

Když vidíte Elle dnes, tak byste v žádném případě nečekali, že je jí již šestapadesát let a už vůbec byste k tomu nepřidali, že má také dvě děti. Synové Cye a Flynn jsou i podle modelčiných slov tím nejlepším, co ji kdy potkalo.

A že modelka, která během období své největší slávy fotila například i plavky pro Sport Illustrated Swimsuit, je stále krásná dokazuje i výčet jejích románků. Kdy ji podléhá jeden šarmantní Australan za druhým. Mezi řadou milenců jako Costner, Bryan Adams či Paul McCartney také figuruje o celých sedmadvacet let mladší Warren Beatty. Některé ženy zkrátka nikdy nezestárnou.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments