Když se celý den líně povalujete doma, jste nemocné nebo prostě máte den, kdy nechcete nic řešit a složitě vymýšlet, vykouzlíte si na hlavě drdol, který zvládnete během vteřinky. Vlasy se nepletou, nepadají do obličeje, nepřekáží a o to přesně jde. Někdy v drdolu vyrazíme i ven, když si třeba nestihneme umýt vlasy a nechceme, aby to naše okolí poznalo. Drdol je prostě parťák do pohody a nepohody.

Drdol pokaždé jinak

Já osobně nosím drdol poměrně často. A pokaždé ho vytvořím trochu jinak. Ne vždy se mi povede a někdy to vypadá, že mám na hlavě nevzhledný chuchvalec. Zpravidla je to tak, že když se snažím, aby drdol nějak vypadal a za něco stál, tak stojí tak akorát za starou bačkoru a když je mi to naopak jedno, podaří se mi vykouzlit perfektní drdol, ve kterém bych se nestyděla mezi lidi.

Jako na potvoru, no fakt!

Jak ho nosíte vy?

A jak si drdol děláte vy? Jak ho nosíte? Na drdolu je kouzelné právě to, že může vypadat pokaždé trochu jinak. Někdy si dáme záležet a je to perfektní elegán. Jindy to odflákneme a drdol vypadá jako vrabčí hnízdo (haha)! Je ale pravda, že když se chce, všechno jde a i drdol může vypadat elegantně, ležérně i romanticky. Chce to jen si s ním vyhrát.

Ležérní

Elegantní

Nedbalý

S ozdobou

Hladký

Dvojitý

Ať už se ho rozhodnete nosit jakkoli…

…určitě se shodneme na tom, že drdol je prostě jistota pro chvíle, kdy se chceme válet v posteli, číst si knížku, sledovat sladké filmy v televizi, cpát se čokoládou, povídat si s kamarádkou dlouhé hodiny po telefonu, nebo je to parťák pro maminky, které si kolikrát hlavu nestihnou umýt třeba celý týden a nosit vlasy rozpuštěné prostě nepřichází v úvahu. A že vím, o čem mluvím!

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments