Elegantní doplňky, se kterými letos zabodujete

Doplňky k dokonale promyšlenému outfitu jednoduše patří. My ženy si zkrátka rády děláme radost nejrůznějšími maličkostmi a drobnostmi, díky kterým pak máme pocit, že je námi zvolený look jedním slovem perfektní. Na jaké doplňky byste měly vsadit letos, abyste udělaly ten nejlepší dojem?

Doplňky udělají s outfitem hodně

Určitě se shodneme na tom, že oblečení bez doplňků je jako kobliha bez náplně. Nebo jako auto bez kol. Zkrátka tomu něco chybí a to není dobře. Jistě vám nemusím říkat, že třeba taková kabelka nebo vhodně zvolený pásek udělá s outfitem opravdu hodně.

Jsou sice malé, ale rozhodně ne zanedbatelné

Myslíte si, že na doplňcích nezáleží? Že jsou vzhledem k celkovému outfitu zanedbatelné? Že si jich vaše okolí nevšímá?

Omyl!

Je to totiž právě naopak. Doplňky mnohdy dokážou upoutat pozornost daleko rychleji, nežli třeba značkový kabátek nebo drahé punčocháče. Chcete-li vyniknout v davu, pak se musíte snažit zaujmout. A jak jinak, nežli s pomocí vhodných doplňků.

Kabelka

Kabelka je základ, o tom ani potom. My ženy kabelky milujeme, rády je nakupujeme, milujeme, když si můžeme udělat radost novým modelem, rády se jimi chlubíme a moc rády je střídáme. Kabelka je bezesporu jeden z nejoblíbenějších doplňků, stačí si vybrat v pestré nabídce a váš outfit určitě prokoukne.

Šála

S šálou se dají dělat hotové divy a právě v tomto období ji můžete nosit prakticky denně. Šála se dá nosit na mnoho způsobů, některé jsou decentní, jiné elegantní, další zase vskutku originální. Šála skvěle doplní váš podzimní či zimní outfit a k tomu všemu krásně zahřeje.

Rukavice

Rukavice nás dělí na dvě poloviny: někteří je milují a nedají na ně dopustit, jiní je nesnáší a nemohou jim přijít na jméno. Patříte-li k těm, které se nošení rukavic nebrání, pak tu máte další skvělý prvek, se kterým uděláte i z obyčejného outfitu něco naprosto neobyčejného. Rukavice mohou být huňaté, měkoučké, barevné, decentní i elegantní. Záleží na vás!

Klobouk

Nošení klobouků všech tvarů, barev i velikostí je opět v módě, čehož jste si určitě stihly všimnout. Výběr klobouku je potřeba přizpůsobit tvaru obličeje, aby vám dokonale padl a dokázal zalichotit. Můžete se ale spolehnout, že v klobouku vás zaručeně nikdo nepřehlédne.

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.