Co si budeme povídat – stehna jsou jednou z nejproblematičtějších partií, pro kterou se trápí mnoho žen a dívek. Každá bychom chtěla mít dokonale pevná stehna bez jediné známky po celulitidě, že?

Pokud nejste spokojené s tím, v jakém stavu vaše stehna jsou, pak je na čase s tím něco udělat. Stehenní sval je velký, takže jeho správným cvičením spálíte docela dost energie a navíc pakliže zvolíte ideální cviky, na výsledky nebudete muset čekat kdovíjak dlouho!

Klasika: široké dřepy!

Cvik, který zná snad úplně každý: dřepy! Na škole jste je nesnášely, že jo? Kdo ale chce mít stehna samý sval a žádný tuk, ten si široké dřepy chtě nechtě bude muset oblíbit.

Foto: Shutterstock.com

Pozor si ovšem dejte na správné provedení. Mnoho z nás má zakořeněný nesprávný postoj při tomto cviku, který pak vede k nepříjemným bolestem zad a přitom správné provedení cviku není nic složitého. Chce to jen trochu “cviku”.

Foto: Shutterstock.com

Na první pohled pohoda: kmitání!

Na první pohled se sice může zdát, že je tento cvik tzv. na pohodičku, ale pokud vaše nožky nejsou zvyklé, můžete se spolehnout, že i tento cvik bude první dny zaručeně bolet. A ucítíte nejen stehna, ale při správném provedení i břišní svaly.

Foto: Shutterstock.com

V jednoduchosti je krása: roznožování!

Roznožování určitě patří mezi ty jednodušší cviky, které jsou, co do techniky, prostě brnkačka. Stačí se postavit rovně, opřít se jednou rukou třeba o stěnu a plynule roznožovat do strany. Vypadá to jednoduše a jednoduché to vlastně je, ale výsledky to přinese určitě! Chcete-li si tento cvik ztížit, můžete zapojit ještě tzv. expandéry, díky kterým rázem znásobíte náročnost tohoto cviku.

Foto: Shutterstock.com

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments