Nejsou džíny jako džíny. Určitě se shodneme na tom, že dobře padnoucí džíny, které lichotí vaší postavě a pohodlně se nosí, jsou základem každé dámské skříně. Najít ty pravé ale není vždy úplně jednoduché, zvláště taky z toho důvodu, že jich je na trhu docela slušný výběr. Máte představu o tom, který střih džínů bude lichotit zrovna vašemu typu postavy? Pokud potřebujete poradit, jste tady správně!

Rovné nohavice pro všechny

Rovné nohavice neboli straight střih je perfektní volbou pro všechny typy postavy – hrušky, jablíčka i přesýpací hodiny. Doporučit je nelze akorát těm z vás, které máte tzv. chlapeckou postavu neboli obdélník. V tomto střihu jsou velice oblíbené dámské džíny Wrangler, které jsou díky skutečnosti, že padnou prakticky všem ženám, opravdu vhodnou investicí.

Džíny s nízkým pasem

Džíny s nízkým pasem, známé také jako boyfriend džíny, sice klamou svým názvem a nabádají k myšlence, že si je žena půjčila z šatníku svého partnera, ve skutečnosti se ale jedná o džíny s nízkým pasem. Jsou vhodné pro postavu typu přesýpacích hodin či obráceného trojúhelníku, nevhodné naopak pro jablka a hrušky.

Je libo opticky prodloužit postavu?

Chcete-li si přidat pár centimetrů k dobru, nebo okatě prodloužit nohy, doporučujeme vám vsadit na skinny nebo slim džíny. Oba dva střihy džín jsou úzké, rozdíly zaznamenáte na materiálu: skinny jsou elastické, slimky naopak tak pružné nejsou. Nosit je mohou ženy s postavou typu hruška, jablko, obdélník i přesýpací hodiny. Zde doporučujeme džíny HIS. Budou vám slušet!

Zamaskujte širší stehna

Pokud patříte k majitelkám širších stehen, která se snažíte nějakým způsobem zamaskovat, spolehněte se na šikovnou pomoc bootcut džín. Ty poznáte podle typického rozšiřování od kolem směrem dolů, což vytvoří zajímavý optický efekt. V tomto střihu jsou žádané džíny HIS, které pořídíte v e-shopu Jeanscentrum.cz – tak hurá pro ně!

Načítání...

Diskuze