Džíny, které tvarují pozadí

Dokážete si představit džíny, které perfektně vytvarují pozadí a opticky ho zakulatí? Vy tak v nich budete mít zadeček, po kterém se poohlédne nejeden muž? Italská značka Freddy takové nabízí. Opravdu není divu, že jdou na dračku. Z téměř každé ženy dokážou udělat modelku.

Freddy jeans znamenají skutečnou revoluci v módním průmyslu, v tom kalhotovém tedy určitě. Stejnou, jakou svého času vyvolala podprsenka push-up. Proto se i těmto džínům říká push-up jeans. V kombinaci se zmíněnou podprsenkou tak můžete mít postavu doslova jako ze žurnálu. Bez chybičky nahoře i dole.

Džíny s patentovanou technologií

Jedná se o speciálně šité kalhoty využívající patentovanou technologii WR.UP. Nebudeme zacházet do detailů, vše na svém místě zkrátka drží ultralehké silikonové membrány. A odvádějí velmi dobrou práci. Zadeček je nadzvednutý a opticky zakulacený. Za všech okolností zkrátka drží na svém místě. Sen mnoha žen se mění v realitu. Už žádné špatně padnoucí džíny, které na postavě zvýrazňují všechny její nedostatky. Tyto naopak podtrhují její přednosti.

Příjemný a lehký materiál

Samotný materiál je navíc velmi příjemný a lehký. Obsahuje 80 % bavlny a 20 % elastanu, díky kterému džíny přirozeně přilnou k postavě a dokonale zvýrazní rysy. Pro mladé dívky a ženy jsou přímo ideálním módním kouskem. Pánové, už nemusíte přemýšlet nad dárkem pro svou přítelkyni či ženu. Věřte, každá žena vás za ně přímo zulíbá.

Různé barvy a potisky

A těch barev a potisků, jaké máte na výběr. Rozhodně nemusíte zůstat u modré, i když ta je léty prověřenou klasikou. Freddy kalhoty můžete mít i šedivé, módně roztrhané, se sepraným vzhledem, s různými úrovněmi pasu, ať již nízkým (bokovky), normálním či vysokým. Tyto džíny opravdu vypadají dobře, máme sto chutí si je osobně vyzkoušet.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.