Dokážete si představit džíny, které perfektně vytvarují pozadí a opticky ho zakulatí? Vy tak v nich budete mít zadeček, po kterém se poohlédne nejeden muž? Italská značka Freddy takové nabízí. Opravdu není divu, že jdou na dračku. Z téměř každé ženy dokážou udělat modelku.

Freddy jeans znamenají skutečnou revoluci v módním průmyslu, v tom kalhotovém tedy určitě. Stejnou, jakou svého času vyvolala podprsenka push-up. Proto se i těmto džínům říká push-up jeans. V kombinaci se zmíněnou podprsenkou tak můžete mít postavu doslova jako ze žurnálu. Bez chybičky nahoře i dole.

Džíny s patentovanou technologií

Jedná se o speciálně šité kalhoty využívající patentovanou technologii WR.UP. Nebudeme zacházet do detailů, vše na svém místě zkrátka drží ultralehké silikonové membrány. A odvádějí velmi dobrou práci. Zadeček je nadzvednutý a opticky zakulacený. Za všech okolností zkrátka drží na svém místě. Sen mnoha žen se mění v realitu. Už žádné špatně padnoucí džíny, které na postavě zvýrazňují všechny její nedostatky. Tyto naopak podtrhují její přednosti.

Příjemný a lehký materiál

Samotný materiál je navíc velmi příjemný a lehký. Obsahuje 80 % bavlny a 20 % elastanu, díky kterému džíny přirozeně přilnou k postavě a dokonale zvýrazní rysy. Pro mladé dívky a ženy jsou přímo ideálním módním kouskem. Pánové, už nemusíte přemýšlet nad dárkem pro svou přítelkyni či ženu. Věřte, každá žena vás za ně přímo zulíbá.

Různé barvy a potisky

A těch barev a potisků, jaké máte na výběr. Rozhodně nemusíte zůstat u modré, i když ta je léty prověřenou klasikou. Freddy kalhoty můžete mít i šedivé, módně roztrhané, se sepraným vzhledem, s různými úrovněmi pasu, ať již nízkým (bokovky), normálním či vysokým. Tyto džíny opravdu vypadají dobře, máme sto chutí si je osobně vyzkoušet.

Načítání...

Diskuze