Džínová inspirace pro plnoštíhlé: nebraňte se upnutým střihům ani kraťasům

Řada boubelek trpí utkvělou představou, že je jim spousta populárních kousků zapovězená kvůli jejich kypré postavě. My však říkáme – je to holý nesmysl. Především v oblasti džínoviny se totiž meze nekladou. Najít si to pravé dokáže opravdu téměř každá. A s dodržením několika málo rad to může vypadat i velice dobře!

Jiné než tmavé barvy si raději dobře odzkoušejte

U tmavých barev není ani tak moc velký důvod se jakkoliv bát, nejsou-li zároveň vyzdobeny až moc nápadnými vzory. Pokud ale vybíráte jakékoliv jiné a především pak světlé nebo kombinované barvy, je potřeba oblečení pořádně odzkoušet. Různé vzory či barvy mohou v nešťastné kombinaci s některými střihy postavu výrazně rozšiřovat a to si nepřeje žádná žena, ať už se jedná o jakoukoliv postavu.

Oproti tomu tmavé barvy povětšinou tuto tendenci doopravdy nemají. Jedinou tmavší barvou, která tímto nešvarem může trpět, jsou středně tmavé a světlejší odstíny šedé.

Kombinujte s volnými svršky

Jedním z velkých omylů je, že pokud máme upnutější či pružnější druh spodku oblečení, snažíme se automaticky párovat se svrškem podobného ražení. To je ale mnohdy osudová chyba. Opět ani nezáleží na postavě, jakou žena má. Upnuté kalhoty, sukně i kraťasy mají tendenci v pase tvořit lehké varhánky, které ženám rozhodně nelichotí. Je proto lepší zvolit volnější zastrčený svršek, který v pase opticky vymaže jakékoliv nedokonalosti a přidá na sebevědomí.

Zkoušejte ve všech pozicích

Sukně a kraťasy mají nepříjemnou vlastnost se zařezávat a otevírat v nepřirozených pozicích. Opět to platí pro všechny druhy postav a nejen pro boubelky. Je proto ideální před koupí nebo hned po rozbalení online objednávky oblečení kompletně vyzkoušet a pokusit se o tzv. protažení. Vyzkoušejte i extrémnější pozice jako je hluboký dřep, hluboký předklon a dalšíy ať se můžete na svoje oblečení opravdu spolehnout.

Džínovina se sice občas dokáže vytáhnout, ale rozhodně ne o několik velikostí.


Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!