Dvojitá brada je častý estetický problém, kterého není úplně jednoduché se zbavit a díky kterému má mnoho žen nižší sebevědomí. Možná i vy patříte k ženám, které podbradek trápí. A v tom případě je náš dnešní článek určený právě vám.

Pomoci může obličejová gymnastika

Slyšely jste již někdy o obličejové gymnastice? Pokud je pro vás tento pojem neznámý, určitě doporučujeme najít si ho na internetu. Obličejová gymnastika zahrnující jednoduché cviky vám může pomoci zbavit se dvojité brady. Nečekejte nic těžkého, mezi obličejovou gymnastiku můžeme zařadit i cvik, při kterém vyslovujete písmeno O nebo písmenko X. Při vyslovení těchto písmen se zapojují obličejové svaly, což je přesně ten efekt, kterého chcete dosáhnout.

Dvojité brady vás může zbavit redukce hmotnosti

Řekněme si to zcela upřímně: dvojitá brada je častý následek nadváhy. Pokud se vaše váha během poslední doby zvýšila, mohlo se velmi snadno stát, že vás začal trápit podbradek. Asi už tušíte, jaká bude naše další rada: zkuste zhubnout. Pakliže se vám podaří zbavit přebytečných kil, s největší pravděpodobností se zbavíte i dvojité brady.

Naučte se spát na jiném polštáři

Na jakém polštáři noc co noc spíte? Pokud odpovídáte, že usínáte na vysokém polštáři a ještě k tomu je vaší nejoblíbenější polohou při spánku poloha na zádech, pak jste právě s naší pomocí odhalily další důvod, kvůli kterému vás trápí dvojitá brada.

Spánek na zádech a na vysokém polštáři způsobuje, že po dobu několika hodin tisknete bradu k hrudníku. Vlivem toho si ve své podstatě shrnujete kůži na krku, která způsobuje vytváření nevzhledného podbradku. Proto vyměňte vysoký polštář za takový, díky kterému budete mít při spánku krk v rovině.

Foto: Unsplash.com, Pexels.com, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze