Důvody, proč Vansky nepatří pouze na hřiště. Hodí se do města, do práce i na párty

Doby, kdy boty značky Vans nosili pouze nadšení skateboardisté, kteří s pomocí prkna na kolečkách předváděli hotové umělecké kousky, jsou již dávno pryč. Od svého počátku totiž Vans pronikla také do šatníku jedinců, kteří na skateboardu v životě nestáli. Proč byste alespoň jeden pár měli vlastnit i vy?

Kvalita, pohodlí a typický jazz stripe

Díky své vysoké podrážce a kvalitním materiálům, ze kterých se tenisky Vans vyrábějí, jsou boty neskutečně trvanlivé. Kromě toho přináší vašim chodidlům také pohodlí, po němž toužíte. Vans Old Skool dámské i pánské verze jsou nejikoničtější kolekcí, co se drží na výsluní od svého vzniku.

Na první pohled se jedná o klasické tenisky, ale při bližším zkoumání zjistíte, že jsou nízkoprofilové, mají vysokou gumovou podrážku a na straně se nachází onen typický jazz stripe, jenž boty značky Vans odlišuje od všech ostatních. Když se podíváte na podrážku, objevíte typickou wafli, která je vhodná pro chůzi po všech površích.

Do práce, do města i na pláž

Kromě ikonického modelu Old Skool se ohromné popularitě, zejména v letních měsících, těší modely Vans slip-on. Jaké jiné boty si obout v létě do města, do práce, ale i na pláž? Slip-on boty se snadno nazouvají, jsou pohodlné a chodidlům nabízí dostatek prostoru. Slip-on tenisky Vans mají tlustou gumovou podrážku, díky níž se neochodí za jednu sezónu, ale vydrží vám několik let. Milují je všichni. Nosí je slavní hollywoodští herci i herečky, módní blogeři i návrháři. Přidejte se k nim i vy a noste boty, které jsou pohodlné a skvěle doplní libovolný outfit.

Proč právě Vans

Proč při výběru preferovat právě značku Vans? Výhody bot jsme již zmínili, ale měli bychom zmínit i něco málo o samotné značce. Značka Vans v sobě spojuje nostalgii s módním nebem. Obuje-li si typické Vans Old Skool tenisky dáma, které již bylo dávno šedesát, nebude vypadat vtipně, ale naopak bude považována za módní ikonu a omládne. Takovou mocí značka Vans vládne. Přitom ji mohou nosit i děti, teenageři a dospělí. Vansky jsou zkrátka vhodné pro celou rodinu.

Máte rádi výběr? Víme, kam zajít

Uvědomili jste si, že si nutně potřebujete koupit svůj vlastní pár tenisek Vans? Milujete-li výběr barev, modelů a velikostí, rozhodně navštivte e-shop Flexdog. Protože vám garantujeme, že takhle prvotřídně zásobený online obchod jste ještě neviděli.

Ať už se rozhodnete pro kultovní Old Skool verzi nebo slip on, budete s teniskami od značky Vans za hvězdy kdekoliv, kam přijdete. Kromě toho si budete při každém kroku užívat pohodlí a chodidla budou mít dostatek prostoru. Díky kvalitním materiálům vám Vansky vydrží několik let, nikoliv pouze jednu sezónu.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!