Říkáte si, že si váš účes žádá změnu? Přemýšlíte, do jakého střihu jít? Nechte si ostříhat vlasy po ramena! Tento střih sluší všem ženám, a navíc oživí i poničené vlasy. Je vhodný jak pro husté a kudrnaté vlasy, tak pro jemné a bez objemu. Přečtěte si, proč je tento střih tak oblíbený.

Přirozená elegance

Tento střih dodá každé ženě přirozenou eleganci a můžeme zaručit, že v něm budete rafinovaně sexy. Nejelegantnější je, pokud máte rovné vlasy, které jsou ostře zakončené těsně nad rameny. Pokud máte jemnější vlasy a nemáte je moc husté, doporučujeme vlasy zastřihnout směrem k obličeji, kde budou o něco delší než vzadu.

Jemné vlny

Jemných vln dosáhnete pomocí žehličky nebo kulmy na vlasy. Vlasy pouze omotáte kolem horké části a už jen natáčíte. Dávejte pozor, abyste si vlasy nespálila, raději proto použijte kvalitní ochranný produkt, který vaše vlasy ochrání. Jemné vlny dodávají účesu hravý vzhled. Vln jako od moře dosáhnete například také trojkulmou, která se dá sehnat docela levně a udělá vám na hlavě bohatou hřívu, kterou vám bude každý závidět.

Barva může být jakákoliv

To, že tento střih je nesmírně sexy dokazuje například Margot Robbie, která své blond jemné vlasy nosí perfektně střižené. V tomto střihu je naprosto jedno, jakou barvu zvolíte. Mohou to být prosvětlené konce, balayage nebo jednotná barva. Je jen a jen na vás, jakou barvu zvolíte, protože tomuto střihu sedí naprosto všechno.

Formování obličeje

Máte kulatý, oválný, hranatý či trojúhelníkový tvar obličeje? Pokud nejste s vaším tvarem obličeje spokojená, nezoufejte. Tímto střihem se dá snadno dosáhnout jiného tvaru, navíc můžete schovat jakékoliv nedokonalosti! Například s ofinou si můžete zakrýt vysoké čelo, nebo s vlasy po stranách obličeje můžete docílit zeštíhlujícího efektu. Jestli máte malý a kulatý obličej, je možné jej protáhnout tak, že budete nosit pěšinku uprostřed hlavy a vlasy necháte opět zakrýt tváře. Váš obličej tento střih protáhne a zeštíhlí.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments