Někdy stačí opravdu málo a vaše nehty nebo vlasy mohou působit zdravější a krásnější. Stačí jen vsadit na drobné změny, které se možná zpočátku tváří nenápadně, ale ve výsledku mají velké účinky. Co kdybychom si je teď společně představili?

Kdo by nechtěl mít krásné vlasy a pevné nehty?!

Ať zvedne ruku ta z vás, která by si nepřála mít krásné, zdravé a zářivé vlasy plné objemu. Ať se hrdě přihlásí ta z vás, která by dala nevíme co za to, aby její nehty byly pevné a upravené. Vidíte? Nikdo ruku nezvedá, protože krásné vlasy a nehty jsou snem snad každé z nás.

Bohužel ne všem bylo dáno do vínku takové štěstí, aby jejich vlasy nebo nehty i bez sebemenšího zásahu působily jedním slovem dokonale. Pokud k takovým šťastlivcům nepatříte ani vy, pak jste tady správně.

Právě pro vás jsou totiž určené drobné změny s velkými výsledky!

Drobné změny pro krásu vlasů a nehtů – vyzkoušíte je také?

Možná vás díky následujícím řádkům překvapí, jak málo vlastně stačilo k tomu, abyste se vzhledem svých nehtů nebo vlasů byly daleko spokojenější. My totiž známe ty správné tipy, triky, fígle a změny, které vám hravě dopomohou k tomu, aby vaše vlasy zářily zdravím a nehty byly krásně pevné.

Chcete je prozradit? V tom případě čtěte dál!

1. Žádný cukr!

O cukru je známo, že našemu tělu v žádném ohledu nesvědčí a páchá tak akorát neplechu. Proto je ve vašem zájmu, abyste ho ze svého jídelníčku vyřadily. Proč?! Jednoduše proto, že našemu organismu skutečně nesvědčí a jeho nadměrný příjem se může mimo jiné negativně odrazit na vzhledu vlasů a nehtů.

2. Zdravé tuky!

Zatímco cukr jsme vám zakázali, zdravé tuky můžeme naopak všemi deseti jedině doporučit! Zdravé tuky obsahují například ryby, semínka, ořechy nebo avokádo.

3. Bílkoviny!

U těch složek, které našemu tělu prospívají, ještě chvíli zůstaneme a společně se podíváme na bílkoviny. Určitě víte, že bílkoviny naše tělo nutně potřebuje. My zároveň víme, že jsou důležitým stavebním materiálem, což má hodně co dočinění s kvalitou vlasů a nehtů. Takže tady vlastně už není o čem diskutovat, že ano?

4. Méně kofeinu!

Máte rádi kávu? A jste schopní dopřát si klidně i několik šálků tohoto oblíbeného nápoje denně? V tom případě byste měly vědět, že kofein kvalitě vlasů a nehtů zrovna dvakrát nepřispívá, ba spíše naopak. Zkuste proto ve vlastním zájmu příjem kofeinu omezit a uvidíte, že se vám za to vaše nehty a vlasy odvděčí!

5. Hydratace!

O hydrataci se toho napsalo i napovídalo mnoho, přesto ji však většina lidí bere na lehkou váhu. A to je škoda, protože i hydratace se podepisuje na tom, jak vypadá vaše hříva a v jakém stavu jsou vaše nehty. Proto myslete jak na hydrataci vnější, tak i na tu vnitřní, protože obě dvě jsou důležité.

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze