Dřevěné módní doplňky jsou originální a trendy

Už vás omrzelo stříbro a zlaté šperky nejsou nic pro vás? Zkuste vsadit na dřevo! Tento oblíbený materiál vám totiž má co nabídnout, i pokud jde o doplňky. Dřevěné doplňky jsou krásné, mají své kouzlo a dají se nosit prakticky k čemukoli, co máte ve své šatní skříni.

Proč se stále dokonale ohánět drahými kovy, když nám i tak levný materiál, jako je právě dřevo, může poskytnout tu samou službu? Podívejte se, jak krásné umí dřevěné doplňky být.

Obyčejné a nudné? Zapomeňte!

Zlé jazyky tvrdí, že dřevěné doplňky nosí jen ti, co na to nemají. Je pravda, že když zavzpomínáme na dávné časy, byly k vidění u movitých panovníků především šperky zlaté či stříbrné, protože tím dokazovali svůj majetek, kterým se tak rádi chlubili.

Jenže víte co?

Ve skutečnosti to není tak úplně pravda! Dřevěné doplňky rozhodně nejsou známkou chudoby nebo nedostatku financí. Dřevo je sice přírodní a tedy finančně dostupný materiál, ale například v porovnání s bižuterií vyjde podstatně dráž. Z toho plyne, že i dřevěnými doplňky se můžete hrdě chlubit.

Decentní i výrazné náramky

Ozdobit své zápěstí dřevěným náramkem je tak snadné a přitom tak vkusné! Nosit jich můžete i vícero na jedné ruce, vypadá to zajímavě.

Nebojte se je kombinovat s jinými materiály

Dřevo samo o sobě vypadá moc pěkně, když k němu ale přidáte i jiný materiál, jako třeba kámen nebo kov, získá takový doplněk úplně jiný rozměr.

Náušnice nechte vyniknout

Pokud vám nevadí nošení výraznějších náušnic, nechte ty dřevěné hrdě vyniknout. Odvděčí se vám za to tím, že vašemu looku dodají ten správný šmrnc.

Prsteny zdobené ornamenty

Dřevěné prsteny jsou hitem, na ruce totiž vypadají dominantně a hravě si strhnou pozornost svým směrem. Výhodou dřevěného materiálu je, že mohou být různě zdobené a tím pádem originální.

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.