Dosáhněte bronzově opálené pokožky i bez návštěvy solárka

Toužíte po smyslně opálené pokožce, se kterou byste všem vytřely zrak, ale nechcete či z nějakého důvodu nemůžete navštívit solárko? Věřte, že to ani trochu nevadí! Bronzově opálené pokožky totiž můžete dosáhnout i bez nutnosti absolvovat tuhle ženami tolik oblíbenou lenošivou aktivitu.

Jak se „opálit“, aniž byste musely do solárka?

Dnešní doba je naštěstí velmi moderní a nabízí nám spoustu možností, jak dosáhnout požadovaného vzhledu. A to i co se týče opálené pokožky. Proto pro vás máme návod, jak se „opálit“ i bez toho, abyste musely strávit hodiny na sluníčku, nebo utrácet za návštěvu solária.

Příprava je na místě

Na začátku všeho je příprava. Tu nepodceňujte a neberte na lehkou váhu, chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků.

Pokožka si nejdříve vyžaduje důkladný peeling, Ten odstraní to, co na kůži nemá co dělat. Použijte ale jiný peeling na tělo (hrubší) a jiný na obličej (jemnější), kde je pokožka velmi citlivá a tenká.

Hydratace nesmí chybět

Peeling pokožku zbaví šupinek kůže, zároveň ale pokožku svým způsobem lehce podráždí. Proto je na místě ji odměnit a to například hydratačním tělovým mlékem.

Hydratace je určitě velmi důležitá, protože díky ní bude pokožka napnutá a to se při snaze dosáhnout kouzelného opálení svépomocí určitě bude hodit.

Na řadu přichází samoopalovací přípravek

Nyní je na řadě asi nejdůležitější krok z celé akce: aplikace samoopalovacího přípravku. Ten vždy nanášejte na dokonale suchou pleť a dejte si záležet, abyste jej dobře rozetřely.

Při aplikaci samopalovacího přípravku nikam nespěchejte, raději jej nanášejte po malých částech, ať máte jistotu, že jste ani kousíček pokožky nevynechaly. Všímejte si i zákoutí kolem kloubů, ať vám tam opálení nechybí, což by nevypadalo dobře.

Opakování je matka… opálení!

Po aplikaci samoopalovacího krému se budete cítit, jako byste se právě vrátily z dovolené v exotice. Pozor ale – efekt vydrží jen několik dní, proto pokud si chcete bronzovou pokožku udržet, musíte aplikaci samopalovacího krému opakovat. Ideálně jednou za 6-8 dní.

Foto: Pexels.com, Unsplash.com, Shutterstock.com


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.