Každý den přemýšlíte, čím vaše outfity oživit? Zjistila jste, že tento rok je nějak až moc nových trendů a vy si nestíháte pořizovat stále nové věci? Máte ve skříni nudné kousky, které vás už nebaví? Vsaďte na nejosvědčenější doplňky a svůj outfit tak oživte za pár korun!

Výrazná rtěnka

Tak maličká, a přitom toho tolik dokáže. Rtěnku má doma snad každá žena a pokud ne, určitě to rychle napravte, protože s rtěnkou se dají vážně dělat velké věci. Když ráno vstanete s nezkrotitelnými vlasy, špatnou náladou, a ještě k tomu všemu zaspíte, rtěnka takové situace skoro vždy zachrání. Máte prostě zrovna špatný den a nic vám podle vás nesluší? Zkuste jen jednoduše řasy obtáhnout řasenkou a rty si nanést rudou rtěnku. Je to jednoduché a přesto tento malý „zásah“ opravdu udělá hodně.

Jen buďte v průběhu dne s rtěnkou opatrné, ať ji nemáte na zubech. Zajděte do parfumerie a nechte si přímo poradit, která rtěnka vydrží i pod rozkvetlou třešní na prvního máje.

Náušnice

Jemné peckové náušnice se hodí k výrazným outfitům a naopak velké, třásňové nebo kruhové náušnice dokáží být velmi zajímavé a upoutají nejednoho člověka. V culíku nebo copu vyniknout perfektně. Určitě se nebojte ani barev, například žluté, oranžové nebo červené rozzáří jak váš obličej, tak váš outfit.

Brýle

Slunečních brýlí je na trhu spousta, proto nebudete mít problém, najít přesně takové, které vám sedí. Rozhodně preferujte ty s dostatečným UV filtrem, abyste byla před sluncem v naprostém bezpečí. Skvělou volbou jsou sluneční brýle, které vám zajistí tak zvaný kočičí pohled.

Kdo nosí brýle dioptrické, můžete využít své brýle také jako módní doplněk. Velmi trendy jsou brýle s obroučky jen na horní hraně zasahující hlouběji do obličeje. Také jsou znovu velmi oblíbené „lenonky“. Pokud dioptrické brýle nepotřebujete, ale moc byste je chtěla jako módní doplněk  – nezoufejte, kupte si brýle i s čirým sklem, ve kterém žádné dioptrie nejsou.

Tetování

Myslíme si, že v dnešní době je tetování bráno spíš jako módní doplněk a mnohdy nemá ani svůj význam. Určitě si kvůli trendu tetování dělat nemusíte, zřejmě byste toho později mohly litovali. Přesto si myslíme, že tetování udělá s outfitem hodně. Například pokud má žena potetované ruce, obyčejnému looku to dodá velký šmrnc. Možná tetování máte, ale už se vám tolik nelíbí, a proto ho schováváte. Jestli to je váš případ, jednoduše si tetování nechte předělat a neschovávejte ho! Navíc jestli máte barevné tetování, můžete jej ladit s například s botami.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments