Šperky inspirované vesmírem, hvězdami a vším, co k tomuto odvětví patří, jsou hitem poslední doby. Pokud vás tento trend z nějakého (nepochopitelného a naprosto bláznivého) důvodu úplně minul, pak je mi ctí vás s ním seznámit. Věřte mi, že vás tyhle hvězdné šperky dostanou úplně stejně,  jako dostaly mě!

Hvězdné šperky, se kterými se budete cítit… jako hvězda!

Co jinému k tomu dodat. Tyhle šperky inspiroval samotný vesmír. Možná i vy patříte k ženám (a já k nim patřím taky), které vesmír fascinuje a svým způsobem okouzluje. Ačkoli bychom nikdy nenašly odvahu se tam podívat (a samozřejmě ani tolik peněz, protože výlet do vesmíru nestojí pár kaček, co si budem…), přesto víme, že vysoko nad námi existuje něco výjimečného a fascinujícího.

Hvězdné šperky vám vesmír přinesou trochu blíže, dalo by se trefně říci – na dosah ruky. Dejte jim šanci. Já věřím, že si je zamilujete, mají totiž své nezaměnitelné kouzlo!

Jemné řetízky

Jemný řetízek okolo krku něžné ženy vždycky vypadá dobře. Při běžném nošení nepřekáží, nosit ho můžete všude a byla by škoda, pokud by váš krček nemohl zdobit řetízek s hvězdnými přívěsky, co myslíte? Elegantní a nenucený šperk zkrátka nikdy neurazí.

Dokonalé náušnice

Mít celý vesmír v uších? To by mohl být sen, no uznejte! Na mysli mám samozřejmě tyhle krásné, vesmírem inspirované náušnice, které opět působí jemně, něžně, nevtíravě, nebijí do očí, ale určitě vám budou báječně slušet.

Hodinky pro hvězdu

Na hodinky se již dávno nepohlíží jako na praktický doplněk, naopak jsou brány jako doplněk estetický, se kterým můžete udělat velkou parádu. A pokud jde o tyhle hvězdné hodinky, pak nezbývá, nežli říci: hodinky pro hvězdy, kterými můžete být  právě vy!

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze