Hřejivé měsíce jsou konečně tady a ačkoli jsme se jich nemohli dočkat, kromě krásného počasí s sebou přinesly také jednu nepříjemnou skutečnost: pocení. Jen málokdo se mu v létě dokáže ubránit, ale určitě se shodneme na tom, že my ženy chceme za jakékoli situace zůstat dámami. Jak ale na to, když je kolikrát vedro k padnutí?

Sluníčko, nebe bez mráčku a třicítky na teploměru jsou sice fajn. Mnohem více si tyhle dny užijeme někde u vody nebo doma u bazénu, nežli zavřené v práci. A právě tam mnohdy nejvíce trpíme. Jak se v létě oblékat, aby nám to slušelo, ale zároveň jsme se nevařily ve vlastní šťávě?

Skládejte svůj outfit ze světlých barev

Nejen černá barva, ale vesměs všechny tmavší odstíny přitahují sluneční paprsky doslova jako magnet, což způsobí, že vám bude ještě větší horko. Pomoci může světlé oblečení, ze kterého poskládáte svůj letní oufit. Nebojte se jak čisté bílé, která vypadá elegantně a nadčasově, tak ani dalších barviček v jejich světlých tónech.

Dejte si pozor na materiál

V horkých dnech je potřeba více nežli kdy jindy přemýšlet nad materiály, ze kterých je vaše oblečení vyrobeno. Elegantní halenka možná vypadá dobře, ale budete v ní trpět, pokud je z neprodyšného a nesavého materiálu. Místo toho dejte přednost přírodním materiálům jako je len, bavlna nebo hedvábí.

Pečlivě vybírejte spodní prádlo

V létě, když je opravdu horko, máme tendenci vybírat pro sebe co možná nejvzdušnější svršky. Nosíme topy a tílka, která nám slibují pohodlí. Pokud si však chcete zachovat status dámy, musíte si dát pozor, jaké spodní prádlo si pod takové kousky vybíráte. A to nejen, co se týče barvy (vzít si černou podprsenku pod bílé tílko? To raději ne!), ale i co se týče toho, aby vám třeba pod tílkem nic nevykukovalo.

Foto: Pexels.com, H&M, ZOOT, ASOS.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments