Dlouhé vesty – módní trend, kterému neodoláte

Náznaky tohoto trendu byly už v minulém roce. V tomto roce se ale stylové dlouhé vesty rozjely na plné čáře a slaví úspěch, který bude módní trendy pronásledovat  i v příštím roce. Jde totiž o “must have” kousek, který by neměl nikomu chybět v šatníku, a to zejména teď na podzim.

Kombinovat můžete se vším

Největší výhoda dlouhé vesty je v tom, že nemusíte dlouho přemýšlet, co si vezmete na sebe. Vyhnete se tak půlhodinovému sestavování outfitu, což je jistě dobrá zpráva pro každou ženu.

Dlouhou vestu můžete kombinovat absolutně se vším. Chystáte se na poradu vedení? Vsaďte na bílou košili, legíny, nebo kalhoty a přes sebe hoďte trendy dlouhou vestu. Podpatky se v tomto případě postarají o eleganci, která bude takovou třešničkou na dortu vašeho outfitu.

Dlouhé vesty jsou samozřejmě vhodné i na jiné společenské akce. Plánujete vyrazit do kina, do kavárny, nebo na setkání s přáteli, dlouhá stylová vesta vám vyřeší problémy s výběrem a postará se o to, abyste zazářila.

Mezi další výhody tohoto trendu patří i to, že díky své délce a střihu opticky vytvoří štíhlou linii vašeho těla a vaše problematické partie nenápadně schová do ústraní. Kdo by takový kousek nemiloval, že?

picmohhhnkey-collage

Nebojte se vrstvení

Přeci jen už máme konec října a rána už bývají velmi chladná. Vyhněte se zbytečnému nachlazený. Nebojte se vrstvení, jde to i s trendy dlouhou vestou. Jednoduše vsaďte na bundu, která vaší vestu jen a jen dokonale podtrhne. Takovou bundou je například kožený křivák, který vám přidá ještě o kapku stylu navíc.

Existuje mnoho provedení těchto vest. Různé barvy, různé střihy a dokonce i vzory.  Výrazné vzory vaší nové vesty vám dodá bohémský styl.

Tip: Pokud vsadíte na oblečení tón v tónu, nejen, že vám to opticky prodlouží postavu, vykouzlí štíhlejší linii, ale také touhle taktikou necháte krásně vyniknout vaší novou dlouhou vestu.

Užívejte si módní trendy plnými doušky.

Foto: Pinterest.