Sako je jedním z důležitých základů každého šatníku. Pokud žádné kvalitní sako s dokonalým střihem nemáte, letos jej určitě budete potřebovat. A rovnou takové, které vám ubere pár kilo, opticky prodlouží postavu a hodí se absolutně ke všemu. 

Optické zeštíhlení, které milujeme

Všichni milujeme kousky, se kterými dosáhneme optického zeštíhlení během pár sekund. Jedním z těchto kousků je bezesporu dlouhé sako! A nezáleží na tom, jestli pod něj zvolíte volné tričko, nebo krajkovou halenku. Nicméně dokonalý střih je základ každého kousku.

laura-chouette-t5Zpa8s32JU-unsplash
dmitry-vechorko-5K0dTATquuE-unsplash

Nude odstíny i veselé barvy

Sázkou na jistotu jsou saka v nude odstínech či v odstínu černé, která jsou naprosto nadčasové a univerzální. Pokud ale toužíte po oživení vaší šatní skříně, vsaďte na pudrové romantické odstíny jako je např. růžová, mint nebo žlutá, které vás rozzáří a budete se cítit svěží po celý den.

napat-seang-_zx9p82J9sc-unsplash
omar-yehia-toCKeKuQpL0-unsplash

Se sakem schováte, co schovat chcete

Nemáte zrovna den a potřebujete rychlý outfit do práce? Dlouhé sako vše vyřeší za vás. Postačí vám obyčejné džíny, nebo sukně, basic tričko bílé nebo černé barvy, řetízek na oživení a to nejlepší na konec – sako. Jednoduchý outfit sestavený rychlostí blesku. Základem vašeho outfitu jsou sice nevýrazné kousky, veškerou pozornost ale upoutá dlouhé sako, pod které schováte, co chcete, i těhotenské bříško.

ryan-plomp-OoU8wPncJwQ-unsplash
kevin-laminto-8SRK6CxLljE-unsplash

Foto: Unsplash.comm Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze